Odwiedzin: 17230
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - ZOJA, suka, 3 lata, Grudziądz (kujawsko-pomorskie) wstecz

ZOJA (ID: 985) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 13:42, 05.06.2015 | Aktualizacja: 22:40, 28.06.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaZOJA


Wielkość: miniaturowy
ID: 985
Imię: ZOJA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Grudziądz
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Zoja została wyrzucona w jednej z podgrudziądzkich miejscowości - wyrzucona, bo nieodpowiedzialni ludzie nie dopilnowali i zaszła w ciążę, albo porzucona w trakcie lub przed cieczką i ... wiadomo. Zoja jest już po sterylizacji aborcyjnej i szuka DOBREGO domu.
Warunki adopcji - wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej. Suczka jest pod opieką Sznaucerów w Potrzebie.

Słów kilka o sobie od naszej małej bohaterki:
Mam na imię Zojka, żyję sobie już około 3 lat. Kiedyś z pewnością miałam dom i swojego człowieka, bo uwielbiam wygrzewać się na słoneczku na balkonie, ładnie chodzę na smyczy i nawet zatrzymuję się przed przejściem dla pieszych. Znam też zabiegi pielęgnacyjne, wizyta u weterynarza czy groomera to dla mnie żadna nowość :)
Charakterek mam sznaucerkowy, uwielbiam szybko biegające koty :p i ptaki które uciekają gdy się do nich zbliżam. Baardzo lubię ludzi, szczególnie gdy dzięki nim latają patyczki, które mogę złapać :)
Jestem świeżo wysterylizowana, nie mam żadnych pasażerów na gapę i ogólnie jestem okazem zdrowia, mam piękne białe ząbki. Dobra wiadomość jest taka, że moja fryzura jest jeszcze do zaprojektowania i poprawienia :)
Przebywam aktualnie u bardzo fajnych ludzi i miłej sznaucerkowej suni w Grudziądzu, ale gdyby ktoś miał dla mnie kawałek serca i dach nad głową na stałe - będę bardzo wdzięczna i oddam całe swoje sznupkowe serduszko.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 608 464 683
malawaszka@gmail.comWięcej zdjęć: