Odwiedzin: 21156
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Ptyś, pies, 2 lata, ok. Poznania (wielkopolskie) wstecz

Ptyś (ID: 96) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 14:26, 10.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPtyś


Wielkość: średni
ID: 96
Imię: Ptyś
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: ok. Poznania
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ptyś - jest młodziutki, prawdopodobnie nie ma jeszcze 2 lat. Wykastrowany, zdrowy, zaszczepiony i posiada mikro chip.
Nie wiemy jak i dlaczego trafił do schroniska - ten rozdział już zamknięty ponieważ Ptyś jest w domu tymczasowym i szukamy dla niego najlepszego domku na świecie - jak dla każdego naszego podopiecznego :)
Ptyś to żywioł - typowy młody sznaucerek - wesoły, energiczny, zabawowy. Uwielbia szaleństwa z suczkami, z którymi teraz mieszka, w domu zachowuje się poprawnie, czasem tylko zdarza mu się nie doczekać spaceru, ale to kwestia treningu i psiak na pewno szybko załapie, że załatwiać należy się tylko na dworze.
Jest grzeczny i nie dokucza jak opiekun nie ma dla niego czasu. Potrafi chodzić na smyczy i jeździć samochodem. Kota uciekającego lubi pogonić, ale nie ma złych zamiarów - ot typowe sznaucerkowe pogonie za kotami bez morderczych zapędów :)


Inne:
Ptyś wrócił do domu w listopadzie 2010!!!!! W ogłoszeniach wyszukała go pani, której ROK TEMU zaginał sznaucerek! Zaginał w tej samej miejscowości, w której schronisko złapało Ptysia - tyle że rok po zaginięciu! Musiał go ktoś przetrzymywać, nie dbać bo zakołtuniony był strasznie! Ptyś i jego rodzina znów szczęśliwi razem!


Więcej zdjęć: