Odwiedzin: 39822
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - PIXIE, suka, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

PIXIE (ID: 948) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 16:21, 16.03.2015 | Aktualizacja: 16:46, 04.11.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPIXIE


Wielkość: średni
ID: 948
Imię: PIXIE
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dzień dobry, jestem Pixie i od 7/02/2015 jestem w domu tymczasowym w Warszawie.
Zaliczyłam odsiadkę w Radysach a teraz zaczynam nowe życie! Na razie wszystko jest dla mnie nowe i nieznane i dopiero się przyzwyczajam, ale idzie mi dobrze, z każdym dniem jestem odważniejsza. Szukam swojego ludzia i swojego domu na zawsze!

Jestem fajną trzylatką, średniego wzrostu (50 cm w kłębie). Jestem aktualnie ogolona do zera, bo mój stan nie był najlepszy, ale w krótkim czasie skóra i włosy zostaną doprowadzone do właściwej formy przez moją opiekunkę.

Jestem wrażliwą, delikatną sunią - na dziś raczej wycofaną, ale moja opiekunka mówi, że z każdym dniem robię postępy! Potrzebuję chwili na oswojenie w nowych warunkach. Jestem pozytywnie nastawiona do innych psów oraz ludzi. Jeśli chodzi o koty to nie wiem.

W domu zachowuję się jak należy, a i na spacerach nie przynoszę wstydu. Podczas nieobecności opiekunów jestem grzeczna i w ogóle nie sprawiam kłopotów na co dzień Emotikon smile

Właśnie zostałam odrobaczona (8/02), i jestem po sterylizacji (13/02). Poza tym mam chipa i komplet szczepień, więc w zasadzie jestem gotowa do adopcji.

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać to zadzwoń do mojej opiekunki Małgosi i umów się na wspólny spacer!

Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane - 502158627.Więcej zdjęć: