Odwiedzin: 25702
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - FAJER, pies, 3 lata, Zgierz (łódzkie) wstecz

FAJER (ID: 946) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 18:54, 15.03.2015 | Aktualizacja: 00:06, 11.04.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaFAJER


Wielkość: olbrzymi
ID: 946
Imię: FAJER
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Zgierz
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
FAJER to młody sznaucer olbrzym - pies po przejściach i z silnym charakterem. Ma około 3-4 lata.
To pies TYLKO dla osób z doświadczeniem w układaniu i szkoleniu sznaucerów - jest bystry, chętnie się uczy, pod opieką odpowiedzialnego mądrego człowieka ma szansę stać się świetnym przyjacielem.
W tej chwili przebywa w schronisku, gdzie nie ma wielkich szans na szkolenie, a właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby zająć się jego psychiką - w tym wieku sznaucery olbrzymy zaczynają dojrzewać, próbować na ile człowiek im pozwoli przejmować kontrolę - pod okiem mądrego szkoleniowca można z tym psem dużo zdziałać.
Fajer ze względu na swój charakter to ok. 2 letni psiak w sznaucer olbrzym. Z początku był przerażony schroniskiem i atakował ze strachu. Później stopniowo, stopniowo otworzył się aż końcu stał się naprawdę fajnym psem. Uwielbia zabawy piłką, gania jak oszalały, przynosi i chce się bawic. W boksie przebywa z 2 innymi suczkami, z którymi świetnie się dogaduje. Fire jest psim łakomczuchem, który za jedzenie zrobi wszystko co na pewno ułatwi naukę jego różnych komend. Na spacerach dogaduje się również z innymi samcami. Fajer będzie potrzebował czasu na poznanie nowej osoby, będzie trzeba dac mu chwilkę aby z kimś się zapoznał. Psiak nie nadaje się do domu z dziecmi czy kotami. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, odpchlony i gotowy do adopcji.Więcej zdjęć: