Odwiedzin: 39850
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - BAZYL, pies, 2 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

BAZYL (ID: 891) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:29, 29.11.2014 | Aktualizacja: 09:26, 05.12.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaBAZYL


Wielkość: średni
ID: 891
Imię: BAZYL
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kolejny psiak pod naszą opieką - zabrała go z Bełhatowa do siebie Małgosia - dom tymczasowy w Warszawie ♥ SZUKAMY DOMU!!!!

"Bazyl jest pogodnym, młodym, zabawowym psiakiem, który spędził w schronie 6 miesięcy. Uwielbia chodzić na spacery, chętnie podskakuje i co chwila przybiega do opiekuna. Jest pozytywnie nastawiony do innych psów na spacerze.

Bazyl w domu zachowuje się spokojnie, śpi na swoim posłaniu. Zachowuje czystość, załatwia się na spacerach. Nie zaobserwowałam u Bazyla chęci do niszczenia czy brudzenia. Bazyl jest w trakcie nauki komend. Na smyczy jeszcze ciągnie i czasem wchodzi pod nogi, ale jest to kwestia czasu i treningu :-)

Bazyl jest oceniony przez Weta na max 2 lata. Mierzy 43 cm w kłębie (pies poniżej kolana) oraz waży 10,80kg - na razie skóra i kości, ale w perspektywie 2 m-cy nadrobi zaległości. Bazyl jest wykastrowany, ma książeczkę zdrowia z kompletem szczepień oraz czip.
Ważna informacja - Bazyl trafił do schroniska z uszkodzonym oczkiem - prawdopodobnie dostał kamieniem. Wprawdzie nie widzi na jedno oko ale w niczym mu to nie przeszkadza.

Szukam dla psa dobrego domu. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zainteresowanych proszę o kontakt pod tel. 502158627."Więcej zdjęć: