Odwiedzin: 46049
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - PAKO, pies, 9 lat, Białystok (podlaskie) wstecz

PAKO (ID: 844) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 13:27, 20.08.2014 | Aktualizacja: 10:10, 29.11.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPAKO


Wielkość: miniaturowy
ID: 844
Imię: PAKO
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat
Miasto: Białystok
Województwo: podlaskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pako szuka domu z powodów osobistych właścicielki, proszę skupmy się na znalezieniu dla niego nowej Rodziny - to cudowny ułożony sznaucerek.

Pako, czyli Puccini Paquito pochodzi z hodowli Imszar i ma rodowód. Urodził sie 29.12.2004, czyli ma troche ponad 9 lat. Jest wykastrowany. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Uwielbia pieszczoty. Nie śpi i nigdy nie spał w łóżku i nie wskakuje na meble ( no chyba ze mu pozwolić :-). W domu jest cichy i spokojny i bardzo duzo spi, bez problemu zostaje sam w domu. Nigdy nam niczego nie zniszczył. Na podwórku jest bardziej aktywny, lubi biegać. Świetnie toleruje inne sznaucery, wychowal się z suczką sznaucera starsza od siebie. Co do innych psow niestety nie zawsze jest pryjaznie nastawiony, to zalezy od psa i sytuacji. Wedlug mnie powinien trafic do domu gdzie nie ma innych psow,a jezeli juz to suczka, najlepiej sznaucerka. Koniecznie do domu bez malych dzieci. Dostalam go jeszcze przed urodzeniem moich dzieci wiec on wie co to male dziecko, ale nie lubi byc podnoszony i zbyt mocno "kochany".
Piesek oczywiscie jest zdrowy, zywiony sucha karma. Niestety mimo tego mial problemy z paradontoza w wyniku czego stdacil kilka zebow, ale to wcale nie ujmuje mu uroku :) . Jest śliczny, zadbany i kochany!
Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu mu dobrego domu, nieważne w jakim mieście, byleby to byli poważni ludzie, któży rozumieja co to adoptować dojrzałego psa i kochają sznaucery :)

Pako czeka w Białymstoku
Tel. 508131560Więcej zdjęć: