Odwiedzin: 45341
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - GREJZI, suka, 2 lata, Katarzynowo/Słupca (wielkopolskie) wstecz

GREJZI (ID: 811) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 16:05, 30.06.2014 | Aktualizacja: 21:52, 24.09.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaGREJZI


Wielkość: olbrzymi
ID: 811
Imię: GREJZI
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Katarzynowo/Słupca
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
5.06.2014. Sunia trafiła do schroniska na przełomie maja i czerwca. Jest strasznie zapuszczona, same filce i kołtuny – 11.06. ma umówioną wizytę u psiego fryzjera. Jest niezwykle kontaktowa, niemal roznosi cały kojec z radości na widok człowieka. Pierwsza do głaskania i czułości. Tego dnia schronisko odwiedzili członkowie koła PCK – więc była przeszczęśliwa, że tyle rąk chciało ją głaskać. Nie była jeszcze na spacerze. Więcej inf następnym razem.
----------------
11.06.2014. Grejzi w typie sznaucera (ok. 2 lata) trafiła do schroniska na przełomie maja i czerwca. Jest niezwykle kontaktowa i ufna, lgnie do ludzi, nadstawia się do drapania. Wspaniale reaguje również na dzieci, bez problemu toleruje inne psy. Świetnie daje radę na smyczy. W schroniskowym kojcu cierpi, bo ma pełno energii i miłości do rozdania. Również grzecznie podróżuje samochodem. Gdy trafiła do schroniska była strasznie zaniedbana – całe ciało łącznie z pyskiem pokryte kołtunami – więc odwiedziła psiego fryzjera. Przy zabiegach pielęgnacyjnych bardzo cierpliwa i spokojna, pozwala robić sobie wszystko. Ze względu na sfilcowaną sierść trzeba było całą ją ogolić, została także wykąpana. Przeszła niesamowitą metamorfozę Uroczo wyglądała z długą sierścią, jednak kołtuny uciskały, a przy obecnych upałach na pewno jej teraz lżej. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Grejzi szuka domu i ludzi, którzy ja pokochają. Jeśli chciałbyś ją adoptować, skontaktuj się z pracownikiem schroniska:
609 207 363 (telefon czynny pn-pt, godz. 8-16)
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Ostrowo Kościelne 35
62-420 Strzałkowo
(Jeśli masz dodatkowe pytania na temat psa lub organizacji transportu skontaktuj się z wolontariuszkami przez fb)Więcej zdjęć: