Odwiedzin: 22084
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
DIUNA (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Pufinka, suka, 3 lata, Wrocław (dolnośląskie) wstecz

Pufinka (ID: 800) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 00:13, 27.05.2014 | Aktualizacja: 13:21, 29.07.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPufinka


Wielkość: miniaturowy
ID: 800
Imię: Pufinka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pufinka została zabrana z bardzo złego schroniska jakiś czas temu, pomogliśmy w opłaceniu jej leczenia, a teraz jej adopcję pilotuje Fundacja 2plus4 - ADOPCJA MOŻLIWA TYLKO NA TERENIE WROCŁAWIA I OKOLIC
"Pufinka jest zrównoważoną, spokojną sunią w typie sznaucera (trochę przerośniętej miniaturki), wyciągniętą ze schroniska. Jej największym problemem jest tusza spowodowana brakiem ruchu, schroniskową depresją i zła dietą, ale od kiedy dostaje odpowiednie ilości jedzenia oraz spacerów jej waga bardzo ładnie spada.
Ma około dwóch lat, ale przez swoją nadwagę i prawdopodobnie poród, może wydawać się starsza. Wraz z utratą wagi i wzrostem energii wygląda coraz lepiej z każdym dniem.
Przez dwumiesięczny okres pobytu w domu tymczasowym zrzuciła ponad 3 kilogramy, a przydałoby się jeszcze zrzucić ze dwa razy tyle.
Podczas pobytu w DT Pufinka ze smutnej, unikającej ruchu suni zrobiła się wesołym, chętnie bawiącym się z resztą stada, lubiącym spacerować psem.
Pufinka dobrze dogaduje się ze wszystkimi psami, nie prowokuje, to ona jest tą, która swoją spokojną energią godzi pozostałych.
Bardzo dobrze spisała się na próbnym spotkaniu z grupą małych dzieci.
Na koty nie zwraca uwagi. Rzadko szczeka. Spokojnie zostaje sama w domu.
Pufinka jest pieszczochem, lubi głaskanie, czułości. W domu głównie leży na swoim legowisku lub poszukuje potencjalnych smakołyków. Wychodzi chętnie, jest dobrą towarzyszką spacerów a także biegania (nie zwraca uwagi na innych biegaczy ani na rowerzystów), grzecznie się trzyma człowieka.
Jest wysterylizowana, zachipowana, zaszczepiona, w pełni gotowa do adopcji.

Obecne miejsce pobytu psa: Wrocław
Kontakt: Fundacja 2 plus 4, Ania, tel. 885-78-26-40 (Jeśli nie odbieram to znaczy, że nie mogę rozmawiać. Proszę wtedy zadzwonić za godzinę lub dwie)."Więcej zdjęć: