Odwiedzin: 22310
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - DŻEKI, pies, 6 lat, ok. Myszkowa (śląskie) wstecz

DŻEKI (ID: 768) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:41, 23.03.2014 | Aktualizacja: 12:54, 30.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaDŻEKI


Wielkość: średni
ID: 768
Imię: DŻEKI
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: ok. Myszkowa
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mam na imię Dżeki.
Czy wiesz człowieku jak to jest być NICZYM? Nie nikim, ale niczym - tak dokładnie. Nie życzę Ci tego nigdy w życiu. Ja wiem....
Byłem zaniedbany tak, że filce przeszkadzały mi w chodzeniu. Odpychany, niekochany. Totalne NIC. Tak bardzo chciałem być chociaż CZYMŚ. O byciu KIMŚ nawet nie marzyłem.
Aż pewnego dnia grupa ludzi zobaczyła we mnie istotę. I postanowiła dać mi szanse na lepsze, nowe życie. Oni mi dali szanse, ale czy się uda to od CIEBIE zależy!
Jestem sznaucerem średnim. Pięknym zresztą (o czym mnie powiadomiono po odpowiedniej pielęgnacji). Mam 6 lat. Jestem super łagodnym brodaczem. Zgadzam się z innymi psami, kotami i innymi zwierzakami. I to są ponoć moje ogromne atuty. Tak mówią moje opiekunki tymczasowe.
A przy tych atutach mam coś, co można uznać za wadę. Przez to, że nie byłem kochany a pokazano mi teraz jakie to cudne uczucie to przywiązuję się bardzo do swojego opiekuna. Tak bardzo, że jak zostaję sam to trochę szczekam i próbuję się wydostać z domu. Proszę więc o dom z ogrodem abym nie stał się uciążliwy dla sąsiadów. Być może to mi przejdzie jak się przekonam że nikt mnie już nie zostawi, ale nie mogę tego obiecać.
Pięknie chodzę na smyczy - kolejny atut. Jestem posłuszny. Ale jestem bardzo sprawny i potrafię przechodzić przez płot z siatki albo taki, którego mogę użyć jak drabiny - więc nie wolno mnie zostawiać samego na dworze - nie uciekam, pozwiedzam okolicę i wracam. Ja po prostu tak mocno nie chcę być sam, jak zapewnisz mi zabawę, spacery to nie będę miał w głowie samodzielnych wędrówek. Już nigdy!
Jestem zdrowy, wykastrowany, czyściutki i śliczny.
I pokocham Cię tak, jak nikt nigdy w życiu Cię nie kochał.
Dasz mi dom? Zaakceptujesz? Zrobisz coś co nikt nigdy dla mnie nie zrobił? Będziesz tym JEDYNYM dla mnie?

Przebywam w domu tymczasowym w okolicach Myszkowa, woj. śląskie
tel. 608 464 683
malawaszka@gmail.comWięcej zdjęć: