Odwiedzin: 25631
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Tlenek, pies, 3 lata, Katowice (śląskie) wstecz

Tlenek (ID: 752) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:06, 12.02.2014 | Aktualizacja: 22:43, 22.03.2015
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaTlenek


Wielkość: miniaturowy
ID: 752
Imię: Tlenek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Katowice
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tlenek jest to piesek charakterny, który wie czego chce, który potrzebuje konsekwentnego opiekuna, takiego który będzie przewodnikiem stada. Tlenek umie wykorzystywać okazje, żeby stanąć na czele stada i podporządkowywać domowników.

Nie przepada za dziećmi w wieku przedszkolnym.

To może brzmi bardzo groźnie, ale Tlenek to miły pies, tylko z uwagi na swoją wcześniejszą bezdomność jest bardzo zazdrosny o opiekuna, najchętniej chciałby go mieć tylko dla siebie. Nie jest to piesek rodzinny, raczej wolałby być z jedną osobą, którą pokocha całym sobą i odda za nią życie.

Na dworze mocno reaguje na psy, ale jest to skutkiem tego, że broni swojej opiekunki przed innymi, powinien też zostać wykastrowany.

To pies, który potrzebuje ruchu, jest jest jak Houdini i potrafi przejść przez każdą dziurkę, nawet taką, która wydaje się bardzo mała.

Tlenek jest uroczym pieskiem i bez trudu można sie w nim zakochać, ale pamiętajcie trzeba uważać bo choć wygląda jak maskotka to jest psem z krwi i kości, wie do czego służą zęby i ma bardzo silny instynkt pilnowania opiekuna, za którego jest w stanie oddać życie.

W czasie zabiegów pielęgnacyjnych jest bardzo grzeczny, ma długą, kręconą sierść wymagającą obcięcia co parę miesięcy.

Przed adopcją prosimy o zastanowienie się, bo Tlenek obecnie Tolo jest psem po przejściach i zmiana powoduje u niego zamęt i negatywnie wpływa na jego psychikę. Idealnym domem byłaby osoba samotna, lub starsze małżeństwo.

Katowice
Kontakt: soboz4@gmail.com, 503-364-290Więcej zdjęć: