Odwiedzin: 23292
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - RESZKA, suka, 2 lata, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

RESZKA (ID: 734) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:31, 11.01.2014 | Aktualizacja: 18:25, 18.01.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaRESZKA


Wielkość: olbrzymi
ID: 734
Imię: RESZKA
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Reszka przyjechała do nas ze schroniska w Pile - miał to być samiec, a przyjechała cudowna sunia - dla nas to bez różnicy na szczęście i szukamy dla dziewczyny domu!

Tak niewiele trzeba, żeby dać psu ze schroniska szczęście Zainteresowanie, zabawa, bezpieczeństwo i o! z pogarbionego brzydala objawia się super słodziak
Jeszcze nie wyfryzowana, ale i tak cudowna, piękna, przekochana - Reszka jest bardzo mądra i ktoś kto ją pokocha i WYCHOWA - zyska świetnego psijaciela! Reszka szybko się uczy, bardzo chętnie korzysta z nagródek bo jedzenie jest w tej chwili celem jej życia! Szybko przybiera na wadze i nie mogę zrozumieć dlaczego była taka chuda... musiała nie jeść!
Jest młodym i niewychowanym psem - piszę to, żeby ktoś nie pomyślał, że w nią nie trzeba już wkładać pracy - trzeba, trzeba ją nauczyć wielu rzeczy, ale dziewczyna chłonie jak gąbka więc nie jest to trudne.
Najchętniej oddam ją do aktywnej Rodziny do domu z ogrodem - ale NIE do budy i nie że pies będzie tylko po ogródku biegał - Reszka kocha spacery i potrzebuje więcej ruchu niż tylko ogródkowe harce, a dlaczego dom z ogrodem - bo nie wiem jak się zachowa w mieszkaniu - niewątpliwie jest w stanie się nauczyć.
Reszka ma wyłysienia na uszach i końcówce ogona - tu potrzeba czasu, dobrego jedzonka, suplementy i powinno zarosnąć jednak istnieje obawa, że tak jej zostanie bo mogła skóra przemarznąć, ale póki co trzymamy się wersji, że zarośnie - po tygodniu porządnego odżywiania i podawania witamin pojawił się meszek na uszach

Zatem - Reszka szuka domu najlepszego na świecie, gdzie będzie domownikiem, przyjacielem, najchętniej ludzi, którzy wiedzą co to znaczy mieszkać z młodym olbrzymem i kochają to Reszka jak się rozbryka zachowuje się jak wielki dzieciak - a to uszczypnie, a to łapie za smycz, a to skoczy dać buziaka i przy okazji podbić oko Raczej dom bez kotów, ale psy jak najbardziej mogą być z jednym zastrzeżeniem - karmienie osobno bo ona połyka swoją porcję w mig i bierze się za kolejną gotowa się o nią awanturować - niestety głodowała w życiu i jeszcze nie wie, że postaramy się o to, żeby już nigdy nie zabrakło jej jedzenia.

Reszka przebywa w okolicach Siewierza woj. śląskie
tel. 608 464 683
malawaszka@gmail.comWięcej zdjęć: