Odwiedzin: 17257
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Tortilla, suka, 2 lata, Białogard (zachodniopomorskie) wstecz

Tortilla (ID: 727) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 20:31, 10.01.2014 | Aktualizacja: 11:51, 25.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaTortilla


Wielkość: średni
ID: 727
Imię: Tortilla
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Białogard
Województwo: zachodniopomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
TORTILLA - średniej wielkości, kudłata suka. Jest prawdopodobnie mieszańcem sznaucera i teriera. Do schroniska trafiła wraz z miotem szczeniąt, którym matkowała z całym oddaniem, aż wyrosły na samodzielne, puchate kluchy.
Po Tortilli widać, ze miała ciężkie życie. Trochę nieufna i wystraszona: ze swojego kojca wyszła na ugiętych nogach, najchętniej wbijając się w ścianę i szukając w niej oparcia (to widać na jednym ze zdjęć, gdy leży z łapami podkulonymi pod siebie). Nie szuka u ludzi pomocy, bo prawdopodobnie nigdy jej od nich nie zaznała.
Jest zmęczona życiem i bardzo smutna - podkówkę na pysku widać wyraźnie, mimo kudłatej mordy. Ale nie reaguje nerwowo na dotknięcie ręki, nie ucieka od człowieka - co bardzo dobrze rokuje. Potrzebuje tylko czasu i spokoju, aby zrozumiała, że człowiek równa się: przyjaciel. Trudno powiedzieć, czy otworzy się na tyle, że stanie się wesołym, rodzinnym psem, czy dawne przeżycia wycisnęły na niej głębsze piętno. Ale domu potrzebuje bardzo: ciepłego i wyrozumiałego; tak samo, jak bardzo potrzebuje człowieka, który ją otoczy opieką, i z którym będzie mogła się zaprzyjaźnić.
Tortilla w schronisku przebywa od początku listopada 2013r.
KOJEC: 45
CHIP: 616 0934 0002 2861

Białogard
adoptuj-psa@adoptuj-psa.plWięcej zdjęć: