Odwiedzin: 8751
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - PIKUŚ, pies, 8 lat, Opole (opolskie) wstecz

PIKUŚ (ID: 721) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 19:59, 06.01.2014 | Aktualizacja: 19:21, 18.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPIKUŚ


Wielkość: miniaturowy
ID: 721
Imię: PIKUŚ
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Opole
Województwo: opolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pikuś to 8 letni typowo domowy piesek. Został oddany przez właściciela bardzo zaniedbany, chyba się zużył i był niepotrzebnym balastem dla swojego pana... Pikuś jest bardzo chudziutki, można mu policzyć wszystkie żebra. Zimą strasznie marznie, całą energię zużywa na ogrzanie się. Pikuś jest bardzo wesołym psem w kontakcie z człowiekiem, kocha gdy blisko jest człowiek. Lubi być przytulany, głaskany, pcha się na kolana, wdzięczny za odrobinę czułości rozdaje buziaki. Pikuś dogaduje się również ze starszymi dziećmi. Pikuś jest zazdrosny o inne psy w kontakcie z człowiekiem. Jednak na spacerach zgadza się z innymi psami, nie jest agresywny. Jak na swój wiek ma sporo energii, być może dlatego, że jest mieszanką teriera , sznaucera ? Pikuś nie lubi kotów. Zatem najlepiej, aby Pikuś był jedynakiem. Może jedynie zamieszkać z psem, którego wcześniej pozna.
Pikuś dobrze znosi zabiegi fryzjerskie - jest grzeczny, nie wykazuje agresji. Strzyżony spokojnie czeka aż będzie piękny

Pikuś pilnie szuka domu przed mroźną zimą. Domowy piesek o tak delikatnej budowie zasługuje na ciepły kąt i miejsce w Twoim sercu. Uratuj Pikusia przed zimą. Adoptuj Go!

Pikuś jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, ma chip. Przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu.

Tylko do mieszkania, domu, nie na podwórko. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
OPOLE
609-029-445Więcej zdjęć: