Odwiedzin: 25539
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - PAKO, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

PAKO (ID: 717) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 18:23, 15.12.2013 | Aktualizacja: 17:40, 19.01.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPAKO


Wielkość: miniaturowy
ID: 717
Imię: PAKO
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kolejny uratowany sznaucerek szuka domu:
Od 11.12.2013 przebywa u mnie (dom tymczasowy w Warszawie) pies ze schroniska z Bełchatowa - mieszaniec sznaucera miniatury.

Wabi się Pako. Szukam dla niego stałego domu.

Pies przebywał w schronisku ok. 1,5 miesiąca, jest trochę wystraszony i powoli się aklimatyzuje. Pies jest bardzo zabiedzony, ze sporą niedowagą (aktualnie waży 6,6kg). W schronisku został ogolony do zera. Pako został oceniony na 3 lata, mierzy 35 cm w kłębie, jest wykastrowany, ma wszystkie szczepienia (nosówka i wścieklizna), a teraz dodatkowo go odrobaczam.

Pako jest pogodny, spokojny, w domu zachowuje czystość i bardzo szybko się uczy. Po intensywnym spacerze długo śpi. Leży głównie na swoim miejscu choć lubi siedzieć na kanapie i się przytulać do człowieka. Nie zaobserwowałam u Pako chęci do niszczenia czy brudzenia.

Pies w ciągu 3 dni opanował komendy „siad” i „na miejsce” a dziś załapał komendę „leżeć” J. Oczywiście wymaga to jeszcze wielu powtórzeń, ale początki są obiecujące. Osoba, która poświęci mu czas i włoży trochę pracy w wychowanie ma szanse na super efekty. Na smyczy jeszcze ciągnie, ale to normalne w jego wieku.

Pako na razie obszczekuje inne psy na spacerze i chętnie się z nimi gania. Jest w pierwszej chwili nieufny, ale bardzo ciekawy świata i chętny do zabawy. Jest bardzo łasy na głaskanie, przytulanie. Najchętniej byłby cały czas obok człowieka

Szukam dla psa dobrego domu.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Zainteresowanych adopcją proszę o kontakt pod tel. 502158627Więcej zdjęć: