Odwiedzin: 22306
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Samba, suka, 10 miesięcy, Piotrków Trybunalski (łódzkie) wstecz

Samba (ID: 695) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 01:03, 14.12.2013 | Aktualizacja: 10:29, 26.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaSamba


Wielkość: olbrzymi
ID: 695
Imię: Samba
Płeć: suczka
Wiek: 10 miesięcy
Miasto: Piotrków Trybunalski
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Samba to jeszcze psie dziecko a tak wiele już w swoim krótkim życiu przeszła , ma około 8-9 miesięcy. Została znaleziona w przydrożnym rowie ze złamaną i zrośniętą już miednicą, nie wiemy co się przytrafiło tej suni i w jakich okolicznościach doszło do takiej tragedii. Dzięki wielu osobom wrażliwym na cierpienie bezbronnych stworzeń sunia dostała szanse na lepsze życie, spędziła 40 dni w Klinice przeszła operację i rehabilitacje w wodzie. Lekarze dobrze rokują ze względu na młody wiek.
Przebywa teraz w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb, szaleje ze swoją współlokatorką i nie przeszkadza jej kompletnie to że łapka nie jest jeszcze do końca sprawna, poprawę widać już ogromną, nie wymaga szczególnie trudnej opieki ma się po prostu dużo ruszać, spacerować żeby wyrobić mięśnie których prawie nie ma i rozruszać przykurcze.
Nie jest kłopotliwym psiakiem jak to szczeniak lubi się pobawić ale szkód w domu nie wyrządza i jest na prawdę grzeczna. Poza tym bardzo przywiązuje się do człowieka a dzieci uwielbia, jest na prawdę przytulaśna i kochana a na spacerach bardzo ładnie się pilnuje Samba to bardzo inteligenty psiak , szybko się uczy i cieszy się kiedy może współpracować z człowiekiem, smaczkami można zdziałać cuda.

Pilnie potrzebny domek stały który zaopiekuję się Sambą bo dom tymczasowy nie składa się tylko z jednego psiaka w potrzebie a dziewczynka potrzebuje regularnych spacerków.

Jeżeli kogoś zauroczy ta pocieszna sunia proszę o kontakt pod numerem
500 380 656 udzielę więcej informacji.
Piotrków TrybunalskiWięcej zdjęć: