Odwiedzin: 84958
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - ROGER, pies, 4 lata, ok. Lublina (lubelskie) wstecz

ROGER (ID: 677) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 21:31, 16.11.2013 | Aktualizacja: 20:05, 01.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaROGER


Wielkość: olbrzymi
ID: 677
Imię: ROGER
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: ok. Lublina
Województwo: lubelskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Historia jakich wiele? Psi dramat - dramat ludzkiej nieodpowiedzialności, braku empatii i głupoty... Adoptowany ze schroniska przez pewną panią - dla rodziców - miał mieszkać na wsi - jak większość psów na wsiach - miał siedzieć w kojcu i pilnować, bez kontaktu z opiekunami, bez głaskania, zabawy, spacerów - miał być i już! Bo taki jest los psa!

Roger jednak nie zgodził się na taki los - on chciał chodzić na spacery więc jak wychodzili jego opiekunowie to on też - za nimi bo w końcu jest psem - więc wie co to WIERNOŚĆ! Niestety ludzie nie wiedzą co to wierność i porzucili Rogera, on nie wrócił sam do złego domu, wolał żyć pod blokami, gdzie dobra dusza go dokarmiała, bawiła się z nim - to kochany, nastawiony na człowieka pies.

Żył tak od czerwca, był z innym psem, którego życie niestety dobiegło końca w ubiegły weekend pod kołami tira.... Roger został sam w piaskownicy pod blokiem, gdzie całe dnie spędza z dziećmi, przenosząc się spokojnie z miejsca na miejsce merdając ogonem i tak już od czerwca. Ma około 4 lata, jest bardzo spokojny, zrównoważony, delikatny, umie się zachować, widać że mieszkał w domu. Potrafi spać cały dzień, ale jak trzeba się zabawić, to świetnie mu to wychodzi. Jest wtedy bardzo energiczny i sam zachęca do zabawy. Do wszystkich psów reaguje pozytywnie, ma gdzieś czy obcy mu pies lub suka go atakuje. Jest naprawdę wyjątkowy, godny pokochania.... Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jak wyprzedzi to za chwilę wyrównuje. Wszystko robi by wejść z kimkolwiek do domu.
Ponieważ jest coraz zimniej Roger został umieszczony w psim hotelu i PILNIE szuka domu! To wspaniały, wierny pies!
Rogerek jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony. Adopcja będzie możliwa po spotkaniu przed-adopcyjnym i podpisaniu umowy adopcyjnej. Kontakt:
Okolice Lublina
telefon: 663-413-513
e-mail: margo001@o2.plWięcej zdjęć: