Odwiedzin: 16326
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - Za Tęczowym Mostem (*) - Haśko, pies, 10 lat, Kraków (małopolskie) wstecz

Haśko (ID: 65) - Za Tęczowym Mostem (*)Data dodania ogłoszenia: 20:20, 01.03.2012 | Aktualizacja: 14:36, 10.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaHaśko


Wielkość: średni
ID: 65
Imię: Haśko
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
HAŚKO sznaucer średni - ma 10 lat i co najmniej połowę z tego spędził w schronisku... To schronisko było do niedawna zamknięte dla adopcji - psy były zbierane i "więzione" tam - bo niby miały tam najlepiej... Haśko w między czasie stracił wzrok - czy to przekreśla jego szanse na adopcję?
Jest niemłody, nie widzi, długie lata spędził w psiej ciasnocie - czy znajdzie się osoba o Wielkim Sercu, która pokocha tego psa i da mu szansę na godną i spokojną emeryturę?
Haśko zgadza się z innymi psami, nie stanowi zagrożenia dla kotów - teraz chodzą koło niego trzy :) To bardzo miły i kontaktowy pies, łagodny - doskonale sobie radzi korzystając z węchu i słuchu. Najszczęśliwszy byłby w domku z ogródkiem, gdzie mógłby swobodnie i bezpiecznie spacerować, ale - nie ważne gdzie - ważne z kim - jak znajdzie kogoś kogo będzie mógł kochać to wszędzie będzie szczęśliwy. W tej chwili mieszka w mieszkaniu, radzi sobie ze schodami, nie brudzi w domu, nie niszczy - jest bardzo grzeczny i uwielbia przytulanie, wreszcie odetchnął i korzysta ze spacerów pełną psią piersią - po 5 latach w betonie i brudzie wreszcie oddaje się rozkoszy tarzania w wiosennej trawce.
Haśko potrzebuje pielęgnacji - to będzie wspaniała metamorfoza!
W tej chwili pies jest leczony - niestety długie lata zaniedbania w schronisku przypłacił utratą wzroku - w tej chwili ma zakraplane oczy cyklosporyną i tak już musi być do końca jego zycia.
Haśko jest wykastrowany.
Kontakt:
608 464 683


Inne:
19 lipca 2010 roku Haśko odszedł za Tęczowy Most - nie doczekał się domu, umarł w domu tymczasowym - na szczęście on tego nie wiedział, kochał i był kochany... Beata dziękuję!


Więcej zdjęć: