Odwiedzin: 25717
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - FAJER, pies, 1 rok, Zgierz (łódzkie) wstecz

FAJER (ID: 636) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 14:18, 17.09.2013 | Aktualizacja: 21:01, 05.04.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaFAJER


Wielkość: olbrzymi
ID: 636
Imię: FAJER
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok
Miasto: Zgierz
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
FAJER to młody sznaucer olbrzym - pies po przejściach i z silnym charakterem.

To pies TYLKO dla osób z doświadczeniem w układaniu i szkoleniu sznaucerów - jest bystry, chętnie się uczy, pod opieką odpowiedzialnego mądrego człowieka ma szansę stać się świetnym przyjacielem.
W tej chwili przebywa w schronisku, gdzie nie ma wielkich szans na szkolenie, a właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby zająć się jego psychiką - w tym wieku sznaucery olbrzymy zaczynają dojrzewać, próbować na ile człowiek im pozwoli przejmować kontrolę - pod okiem mądrego szkoleniowca można z tym psem dużo zdziałać.

Lizak, potocznie zwany Fire ze względu na swój charakter to ok. roczny psiak w typie sznaucera olbrzyma. Z początku był przerażony schroniskiem i atakował ze strachu. Później stopniowo, stopniowo otworzył się aż końcu stał się naprawdę fajnym psem. Uwielbia zabawy piłką, gania jak oszalały, przynosi i chce się bawic. W boksie przebywa z 2 innymi suczkami, z którymi świetnie się dogaduje. Fire jest psim łakomczuchem, który za jedzenie zrobi wszystko co na pewno ułatwi naukę jego różnych komend. Na spacerach dogaduje się również z innymi samcami. Fire będzie potrzebował czasu na poznanie nowej osoby, będzie trzeba dac mu chwilkę aby z kimś się zapoznał. Psiak nie nadaje się do domu z dziecmi czy kotami. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, odpchlony i gotowy do adopcji.

Zgierz
tel. 506761221Więcej zdjęć: