Odwiedzin: 21492
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - MAJA, suka, 4 lata, Kraków (małopolskie) wstecz

MAJA (ID: 63) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 15:32, 28.02.2012 | Aktualizacja: 00:36, 06.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaMAJA


Wielkość: średni
ID: 63
Imię: MAJA
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Maja - to suczka odebrana z pseudo hodowli, gdzie nie miała łatwego życia - była wykorzystywana jako maszynka do rodzenia szczeniąt na handel, nie miała miłości i ciepła. Jakiś czas temu Maja znalazła dom - tak bardzo pokochała człowieka, że nie chciała zostawać sama - hałasowała i wyła w domu, więc oddano ją do schroniska. Nie minął miesiąc - znowu została adoptowana - w schronisku podawano informację, że Maja bardzo płacze jak zostaje sama, ale ludziom to nie przeszkadzało - liczyło się tylko to, ze jest taka ładna i rasowa... dziś Maja wróciła do schroniska - już nie jest ładna, jest uciążliwa i już jej nie chcą.

Szukamy dla Mai domu z ogrodem, gdzie albo nie będzie zostawiana sama na długie godziny, albo gdzie cały czas ktoś jest w domu - może Rodzina wielopokoleniowa byłaby dobrą Rodziną dla Majeczki? Maja potrzebuje ciepła, miłości i zrozumienia.


Inne:
Maja adoptowana - tym razem trafiła do domu z ogrodem więc miejmy nadzieję, że nikomu nie będzie przeszkadzało, że hałasuje - powodzenia maleńka!!!


Więcej zdjęć: