Odwiedzin: 45965
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - ADONIS, pies, 3 lata, Głogów (dolnośląskie) wstecz

ADONIS (ID: 616) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:31, 01.08.2013 | Aktualizacja: 10:36, 03.03.2014
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaADONIS


Wielkość: olbrzymi
ID: 616
Imię: ADONIS
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Głogów
Województwo: dolnośląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Adonis to młody pies, ma ok. 3-4 lat. Kiedy został znaleziony, kulał na przednią łapę. Do tego była ona mocno spuchnięta. Od razu zabraliśmy go do weterynarza.

Niestety, zdjęcie rtg potwierdziło nasze obawy - łapa złamana. Niestety bardziej dramatycznie, niż myśleliśmy - złamana nie jedna, a dwie kości długie...

Mimo gipsu, Adonis wciąż szalał, nie potrafił usiedzieć na miejscu. W końcu nadszedł ten dzień - gips został ściągnięty. Psiak mógł oddać się zabawie.

Łapa jest wciąż słaba, kiedy Adonis trochę pobiega zaczyna kuleć. Mamy jednak nadzieję, że to tylko kwestia czasu, aby zaczął normalnie funkcjonować. Uwielbia kontakt z ludźmi, dopomina się o uwagę. Dogaduje się z innymi psami, aktualnie mieszka w kojcu z suczką i pieskiem. Na smyczy nieco ciągnie.

Ma dosyć grubą sierść - profesjonalna maszynka do strzyżenia psów "odmówiła współpracy". Nie mogła sobie poradzić z takimi włosami.

Oczywiście psiak jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko kochającego domu.

Głogów
amicus.glogow@wp.pl, 667 966 567Więcej zdjęć: