Odwiedzin: 55198
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - FENDER, pies, 9 lat, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

FENDER (ID: 593) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:27, 02.07.2013 | Aktualizacja: 10:34, 20.07.2013
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaFENDER


Wielkość: olbrzymi
ID: 593
Imię: FENDER
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fender trafił do schroniska przywieziony przez hycla, tam zamknięty w ciasnej klatce popadał w depresję, jego oczy wyrażały tak przejmujący smutek, że nie dało się przejść obojętnie... zaalarmowała nas wolontariuszka i zabraliśmy Fendera do siebie - zamieszkał razem z Bryzą - nie są to wymarzone warunki dla starszych psów (kojec), ale mam ogromną nadzieję, że niebawem znajdziemy dla nich wspaniałe Rodziny.
Fender jest starszym dużym psem - w tej chwili waży około 30 kg, ale pracujemy nad tym, żeby jeszcze przytył bo jest za chudy. Leczymy uszy bo były bardzo zaniedbane i musiało to trwać długo.
Fender nie ma za sobą jakiejś traumy - musiał mieć kiedyś dom, tak się zastanawiamy czemu znalazł się na ulicy - może zmarł mu opiekun... to tylko domysły, które towarzyszą nam przy każdym nowym podopiecznym bo chciałoby się wiedzieć...
Fenduś jest psem ufnym, bardzo kocha ludzi, pieszczoch i nawet zaczyna zachęcać do zabawy. Bardzo lubi inne psy i małe i duże.
szukamy dla niego ciepłego kąta w domu z ogrodem u fajnej Rodziny - u Ludzi, którzy nie myślą tylko o tym, że po starszym psie szybciej będą płakać, ale o tym, że temu starszemu psu należy się godna i bezpieczna starość bez względu na to, jak długo potrwa.
Fender nie lubi zostawać sam, jest bardzo towarzyski i szczęśliwy tylko wtedy, kiedy ma blisko swojego opiekuna.


Inne:
19 lipca 2013 roku Fender vel Misio wrócił do domu!!!!


Więcej zdjęć: