Odwiedzin: 22239
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Diana, suka, 3 lata, ok. Słupcy (wielkopolskie) wstecz

Diana (ID: 548) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 12:57, 13.05.2013 | Aktualizacja: 20:58, 14.09.2013
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaDiana


Wielkość: średni
ID: 548
Imię: Diana
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: ok. Słupcy
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Diana ok.3,5 roku suczka w typie sznaucera średniego. Jest zdrowa, wysterylizowana.
Energiczna, żywiołowa i lgnąca do ludzi.

Diana to cudowna suczka, biega, skacze, szaleje - uwielbia ruch i zabawę. Może jedynie stała się bardziej przytulaśna, bardzo się łasi i uwielbia pieszczoty, będzie świetnym kompanem spacerów, wycieczek, zabaw.

Została obcięta i wykąpana. Psina jest do adopcji, czeka na swojego człowieka w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Katarzynowie. Będzie świetnym towarzyszem dla rodziny z dziećmi. Pies o złotym sercu!

Żeby dojechać do salonu miałyśmy do przejechania kilkanaście kilometrów - na początku Diana grzecznie siedziała w aucie, w trakcie jazdy zaczęła się kręcić, wytykać pyszczek do uchylonego okna, lizać kierowcę po głowie i pchać się na przednie siedzenie w końcu dała się przekonać, że to bezcelowe i grzecznie położyła się na moich kolanach.
Prawdopodobnie pierwszy raz była wewnątrz pomieszczenia a już na pewno pierwszy raz była w psim salonie piękności - pierwsza kąpiel, pierwsze spotkanie z suszarka i maszynką. Diana zniosła zabiegi dość spokojnie - bardzo lubi kontakt z człowiekiem i wszelkie formy pieszczot więc przycinanie, strzyżenie, wyczesywanie i głaskanio-skubanie były dla niej przyjemne. Gorzej z kąpielą - szum wody lekko ją stresował ale koniec końców była raczej pozytywną klientką pani Agnieszka pochwaliła Dianę - była grzeczniejsza niż niejeden stały bywalec salonu. Wodziła za nami wzrokiem, bystro śledziła sytuację Po pierwszym goleniu (sami zobaczcie ile kudełków leży na podłodze, a to nie wszystko! Bo było tez drugie strzyżenie po kąpieli) krótka przerwa na siku no i kąpiel. Po kąpieli suszenie - Diana w ogóle nie bała się suszarki więc poszło gładko. A następnie strzyżenie końcowe, czyszczenie uszu, pielęgnacja zębów, nabłyszczanie, pachnidełka, nowa obróżka, gryzaczek... psie spa

okolice Konina
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Ostrowo Kościelne 35
62-420 Strzałkowo
tel. 609 207 363Więcej zdjęć: