Odwiedzin: 25649
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Kapsel, pies, 5 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Kapsel (ID: 512) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 12:06, 21.04.2013 | Aktualizacja: 23:26, 18.05.2013
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaKapsel


Wielkość: średni
ID: 512
Imię: Kapsel
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kolejny strasznie zaniedbany pies, który trafił w ostatnich tygodniach do schroniska. Średniej wielkości mop, który na skórze ma jeden wielkie filc i dred.

Ma kilka lat, jest zaszczepiony i wykastrowany.
Czeka na kogoś, kto odkryje w nim pięknego psa.

Kapsel jest od 18.04.2013 w domu tymczasowym w Warszawie tak pisze o nim opiekunka:
"W dniu 18.04 wzięłam ze schroniska w Pabianicach psa - mieszaniec sznaucera chyba z wyżłem. Nazwałam go Kapsel. Szukam dla niego stałego domu.

Pies przebywał w schronisku od 20.02.2013 i wyglądał jak na zdjęciach. Dzięki p. Magdzie, po 3h wygląda już jak pies, widać, ze ma piękne oczy i jest zgrabniutki, ma umaszczenie pieprz i sól. Na dziś jest wychudzony (waży 16,7 kg). Dokarmiam go w ciągu dnia. W ciągu 2 m-cy powinien już nabrać ciałka. Z uwagi na sytuację z sierścią został ogolony kompletnie. Nie udało się więc zrobić super fryzurki, ale włoski odrosną - piękne i zdrowe i wtedy będzie można poszaleć.

Pies jest mega grzeczny - zniósł golenie bez jednego piśnięcia. Jest wylękniony i potrzebuje spokojnego domu. Na razie wąchają się z moim Krakersem i dajemy radę we trójkę. Od czasu do czasu słychać warczenie i widać ząbki mojego Krakersa, ale w końcu to są psy... a Krakers jest u siebie :-) Na spacerach chłopaki się rozkręcają.

Kapsel jest wykastrowany, ma wszystkie szczepienia (nosówka i wścieklizna), teraz dodatkowo go odrobaczam. Wczoraj zaliczył wizytę u Weta, ma założoną książeczkę i jego stan zdrowia został oceniony jako dobry. Wet zwrócił tez uwagę na świetny stan zębów. Pies został oceniony na 4-5 lat.

Pochwalę się jeszcze, że to bystrzak. Dzisiaj opanował komendę siad i reaguje już na moje cmokanie ;-) Osoba, która poświęci mu czas i włoży trochę pracy w wychowanie ma szanse na super efekty.

Szukam dla psa dobrego domu z dobrymi ludźmi

W sprawie adopcji proszę o kontakt pod tel. 502158627"Więcej zdjęć: