Odwiedzin: 5489
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - WALDI, pies, 2 lata, Płońsk (mazowieckie) wstecz

WALDI (ID: 445) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:48, 23.02.2013 | Aktualizacja: 19:35, 10.03.2013
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaWALDI


Wielkość: miniaturowy
ID: 445
Imię: WALDI
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Płońsk
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jakim trzeba być potworem, by jadąc autem odsunąć szybę i wyrzucić psa? Najwidoczniej można, bo temu słodkiemu pysiowi to się przydarzyło.. Jest troszkę strachliwy- ucieka gdy za szybko się do niego idzie, a gdy wyciągniesz rękę kuli się i pokazuje całym sobą-nie bij. Gdy uda się go rozbawić, jest radosny a jego ogonek wiruje we wszystkie strony. Chyba był trzymany w domu bo to istny kanapowiec! Taki mały piesek nakolankowy :)

Waldi to uroczy ok. 2 letni piesek. Jeśli się rozbawi i zapomni choć na chwilę co mu się przydarzyło zaczyna się zabawa, skakanie, dawanie brzuszka do głaskania, bieganie po pokoju, łapanie zabawki w powietrzu. Ale wystarczy, że się przestraszy zaraz robi się z niego jeszcze mniejsza przestraszona kuleczka, zwija się w kłębuszek jak jeżyk i czeka kiedy ktoś go uderzy. Pokazuje kiedy chce wyjść na siusiu, ale zdarza się, że ze strachu jest kałuża.. Trzeba go przypilnować, a będzie wszystko ok. Z innymi psami czuje się dobrze, nie zaczepia a jak go któreś zaczepi to namawia na zabawę i wtedy na prawdę widzi się radosnego psa!
Koty są mu obojętne ;) Dostałam pytanie czy nadaje się dla dzieci. Do dzieci się łasi i czeka na pieszczoty, ale potrzebny mu dom w którym jego nowa Pani nie będzie musiała wybierać między zmienieniem pieluchy dziecku a posprzątaniem po psie, któremu zdarzy się jeszcze zostawić mało pachnącą kwiatami ;) kałużę. Nie jest to ideał, trzeba włożyć trochę wysiłku w jego wychowanie.

Powoli szukamy domku. OBOWIĄZUJE: wizyta przed i po adopcyjna, umowa adopcyjna, oraz kontakt ze mną bo proszę o zdjęcia co jakiś czas!

wideo:http://www.facebook.com/photo.php?v=335219566578849


Zastrzegam sobie wybór jak najlepszego domu

PłońskWięcej zdjęć: