Odwiedzin: 23349
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - RICO, pies, 2 lata, Gorzów Wielkopolski (wielkopolskie) wstecz

RICO (ID: 400) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 16:43, 13.01.2013 | Aktualizacja: 13:43, 21.03.2013
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaRICO


Wielkość: średni
ID: 400
Imię: RICO
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Słuchajcie ludzie, jestem RICO! Nie wiem za co, ale dostałem rok odsiadki. Wyszedłem w końcu, na razie zaczepiłem się u takiej jednej, ale generalnie to szukam czegoś na stałe. Bandziorem wielkim nie jestem, no aniołem tez nie, lubię sobie szczeknąć, jak coś do jedzenia leży blisko, to się poczęstuję. No myślę sobie, że jakby nie chciała żebym wziął, to by tak blisko nie kładła nie? No przyznaję , że czasem mi się zdarzy no wiecie... że nie wytrzymam, no ale staram się bardzo, robię co mogę. No i chociaż jestem psem, to jak ktoś ma drzewka na ogrodzie, to niech się nie martwi, mi się nie che nogi podnosić, robię to na trawę ;)

Słuchajcie dalej, konfliktowy nie jestem, nawet te.. jak im tam.. koty, nie interesują mnie, bo co tu z nimi robić? No i lubię małych ludzi, oni chcą się bawić, a ja lubię biegać i szaleć z nimi. Mam alergię na słomę i pchły, ale jak nie zamierzasz mnie wsadzić do budy ze słomą, to spoko.

Jak chcesz, to mogę być dla ciebie sznaucerem, ale jak lubisz kudłaczy, to też się sprawdzę, serio, dobrze wyglądam w długich kłakach:)

No i co by tu jeszcze o sobie powiedzieć... nie wiem czemu dawny człowiek mnie skrzywdził, no nie wiem, bo ja przecież starsznie Was ludzie lubię. Jedyne co Wam mogę zrobić, to zalizać na śmierć ;)

To jak? Znajdę jakąś bazę??

Rico, to około 2 letni mix sznaucerek, wielkości spaniela, ma około 41cm w kłębie, wazy trochę ponad 10 kg. Docelowo pewnie waga będzie wyższa, bo jeszcze jest kościsty. Rico to fajny piesek, super towarzysz dla dzieci, zero agresji, lubi zainteresowanie. Ładnie chodzi na smyczy, słucha się, szybko się uczy. Czasem łobuzuje jak się nudzi, szuka sobie rozrywki.
Świetnie się nadaje jako towarzysz dla innego psa.

Polecamy dla aktywnych i dla kanapowców :)Więcej zdjęć: