Odwiedzin: 21474
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Dora, suka, 10 miesięcy, ok. Wrocławia (dolnośląskie) wstecz

Dora (ID: 348) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 12:36, 30.11.2012 | Aktualizacja: 13:49, 16.12.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaDora


Wielkość: miniaturowy
ID: 348
Imię: Dora
Płeć: suczka
Wiek: 10 miesięcy
Miasto: ok. Wrocławia
Województwo: dolnośląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dora mogła tylko pomarzyć o szczęśliwym, bezpiecznym dzieciństwie. Gdy już się wydawało, że zza zakrętu wyjdzie na prostą, pojawił się kolejny zakręt i Dora nadal pozostała bezdomna...
Czym zawiniła? Przecież na świat się nie prosiła! Dlaczego ludzie sami sobie potrafią wybaczyć różne głupstwa, nieodpowiedzialne zachowania, a psu nie są w stanie wybaczyć, że jest młody, energiczny, że sam sobie organizuje zajęcia i zabawę, jeśli nikt mu nie poświęca czasu i nie obdarza uczuciem?
Dora ma dziś ok. 9 miesięcy, więc jeszcze całe życie przed nią. Wszystkiego ją można nauczyć, pokazać, które zachowania są fajne, a które niepożądane. Nie można jednak zakładać, że będzie o tym wiedziała sama z siebie!
Dorka jest bardzo pozytywnym psem. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zainteresowania z jego strony. Bardzo lubi dzieci. Nie ma w niej cienia agresji czy chęci dominacji. Doskonale się czuje w towarzystwie innych zwierząt.
Jeśli chcesz poczuć, jak pies potrafi odwzajemnić uczucie – adoptuj Dorkę. Pokaż, że relacja psa z człowiekiem jest wzajemna.
Dora jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Waży ok. 7 kg - sięga przed kolano.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, wraz z zobowiązaniem do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji w określonym czasie.Więcej zdjęć: