Odwiedzin: 21624
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Benji, pies, 8 lat, Łódź (łódzkie) wstecz

Benji (ID: 34) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:02, 21.02.2012 | Aktualizacja: 16:10, 29.02.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaBenji


Wielkość: średni
ID: 34
Imię: Benji
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Benji był pewnie kiedyś piękną miniaturą sznaucera. W niedzielę wyglądał jak mokra i pozlepiana kulka nieszczęścia. Nie miał siły nawet na to, by dojść do samochodu, co kilka metrów kładł się na zimnej ziemi. Wycieńczony, skołtuniony, pozlepiany.
Trudno zapomnieć widok skulonego, trzęsącego się z zimna, przemokniętego psa, który zrezygnowany leży w trawie i nie reaguje. Benji czekał tak tydzień, nie chcąc się ruszyć. Jego schronieniem były działki w pobliżu nasypu kolejowego. Działkowicze go przeganiali, obrzucali kamieniami, bo przeszkadzał. I tak podobno od zeszłego poniedziałku. Ale Benji, mimo to, nie ruszył się z tamtych terenów. Chował się w wysokiej trawie i czekał. Czy na tego, kto go zostawił? A może na kogoś, kto go uratuje?
Benji dużo w swoim życiu przeszedł, ten bagaż już zawsze będzie dźwigał. Jest bardzo czujny, reaguje na każdy najmniejszy ruch w swoją stronę. Nie wie, co to spokój. Ma krwotoki z nosa, gdy bardzo się zestresuje – a stresuje się często.
Chcielibyśmy go ostrzyc, ale chyba zasługuje teraz na spokój.
Benji ma około 8 lat i lekką wadę serca. Musiał być w swoim życiu bity. My jednak dopilnujemy, by już nigdy nic złego go nie spotkało.Więcej zdjęć: