Odwiedzin: 22273
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - MINI, suka, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

MINI (ID: 214) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 19:48, 26.07.2012 | Aktualizacja: 21:57, 31.07.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaMINI


Wielkość: miniaturowy
ID: 214
Imię: MINI
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
"Sznaucer miniaturowy, pieprz i sól, suczka, 35cm wzrostu, 8.1 kg, zadbana, strzyżona, miała obróżkę.

Jest cicha i spokojna, podbiega w reakcji na zawołanie. Interesuje się otoczeniem, bezproblemowo chodzi na smyczy, żywo biega i węszy. Nie stwierdzono problemów z czystością. Nie lubi się z kotami. Nie było okazji do sprawdzenia zachowania przy dzieciach.

Wyrzucona z samochodu na skrzyżowaniu Puławskiej i Geodetów na granicy Warszawy (obok Auchan, pogratulować właścicielowi!). Zdezorientowana, biegnąc przez skrzyżowanie o mało nie wpadła pod ciężarówkę. Na szczęście szybko weszła na chodnik dla pieszych za barierką i, prawdopodobnie czując zapach świeżej pizzy z pudełka, podbiegła do mnie. Na początku ostrożnie trzymała mały dystans, w końcu ośmieliła się podejść bardzo blisko i dała się pogłaskać. Ciągle węszyła właściciela, ale ten był już daleko w swoim Mondeo (numerów tablic niestety nie zapamiętałem, za szybko odjechał). Miła pani zaoferowała się podwieźć ją do mojego mieszkania (nie miała smyczy, tylko obróżkę, więc trudno by było przetransportować ją 1.5km na rowerze). Tu znowu zaczęła węszyć, ale była już spokojna. Napiła się wody i zjadła nieco karmy. Zachowuje się bardzo grzecznie."

Suczka jest młoda - ma 2-5 lat
Sunia jest do adopcji na terenie Warszawy i okolic. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy zobowiązującej do sterylizacji suni.

Kontakt: mikropsydoadopcji@o2.pl tel 515-992-242Więcej zdjęć: