Odwiedzin: 40292
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - Szuka Domu! - PEPE, pies, 8 lat, Łomianki (mazowieckie) wstecz

PEPE (ID: 1369) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 22:59, 10.01.2021
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPEPE


Wielkość: miniaturowy
ID: 1369
Imię: PEPE
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Łomianki
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Jola
Tel. 606-91-92-97
e-mail: sznaucery@viva.org.plCharakter:
PEPE – mały psiak w typie teriera szuka domu.
Wesoły terierek czeka na swoją rodzinę. Jest bardzo pogodny, wesoły i gotowy na nowe życie w aktywnej rodzinie. Kocha wszystkich ludzi i zaprasza do bezpośredniego kontaktu. Pomimo wieloletniego pobytu w schronisku nie stracił zaufania i wiary w człowieka. Pepe jest psiakiem dojrzałym, ale nadrabia swoją utraconą młodość. Jest bardzo aktywny, chętny do zabaw i uczestniczenia we wszystkich czynnościach domowych swojej rodziny. Dotychczasowy deficyt kontaktu z człowiekiem nadrabia zabieganiem o uwagę i dotyk ludzkiej ręki, biega z rozmerdanym ogonem i wielkim uśmiechem na pyszczku.
Drepcze za opiekunem krok w krok i pilnuje aby nie zginął mu z pola widzenia. Jest niezadowolony jak zostaje sam i szczekaniem nawołuje swojego człowieka do niezwłocznego powrotu. Dobrze funkcjonuje w grupie psów, ale ze względu na swoje geny teriera, aspiruje do roli prezesa w stadzie.
Pepe zna zasady panujące w domu, umie chodzić na smyczy, jest zdyscyplinowany i posłuszny. Nie niszczy wyposażenia w domu, utrzymuje czystość, załatwia swoje potrzeby na zewnątrz. Domaga się uwagi, ale nie jest natrętny. Niezawodny antydepresant na zimowe wieczory.
Charakter – pogodny, ciepły, odważny, przebojowy. Szukamy rodziny aktywnej, która będzie miała czas i serce dla psiaka. Nie wykazuje agresji do ludzi - nawet w chwilach zagrożenia. Stosunek do kotów i małych dzieci nieznany.
Pepe waży 10 kg, ma około 8 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony na wściekliznę , zachipowany. Przeszedł wstępną diagnostykę, zaliczył wizytę u dentysty i jest gotowy na nowe, lepsze życie.
Psiak przebywa w domu tymczasowym w Łomiankach pod Warszawą i zaprasza na zapoznanie w weekendy. Opiekunem prawnym jest Fundacja SZNAUCERY W POTRZEBIE. Obowiązuje procedura adopcyjna i wizyta przed adopcyjna w przyszłym domu.
Preferowane domy z wojewĂłdztwa mazowieckiego.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Kontakt : opiekun tymczasowy Jola tel. 606-91-92-97
Proszę dzwonić:
- w dni powszednie po godz. 20:00,
- w weekendy 24h


Więcej zdjęć: