Odwiedzin: 45901
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - MANIUŚ, pies, 4 lata, Świdwin (zachodniopomorskie) wstecz

MANIUŚ (ID: 136) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:45, 26.04.2012 | Aktualizacja: 16:48, 07.06.2012
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaMANIUŚ


Wielkość: miniaturowy
ID: 136
Imię: MANIUŚ
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Świdwin
Województwo: zachodniopomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
MANIEK

To wspaniały przyjaciel. Uwielbia towarzystwo człowieka. Kocha być głaskany, pieszczony, przytulany. Nie wymaga zbyt wiele, ot 3 x dziennie krótki spacer, miskę jedzonka, czułości i dobrego słowa. Piesek chodzi bez smyczy, bardzo trzyma się nogi (chyba nigdy nie chodził na smyczy). Bardzo się tego boi. Dobrze gdyby trafił do domu z ogródkiem chociaż spacery w mieście też polubił. Bardzo dobrze czuje się w obecności moich piesków (też sznaucerów). Stresują go duże psy. Potrzebuje osoby, która poświęci mu wiele czasu i okaże odrobinę cierpliwości. Jakieś dwa tygodnie zajęła mu całkowita przemiana - do mnie przyjechał przerażony z podkulonym ogonkiem, zgarbiony. Teraz jest wesoły, macha ogonkiem, skacze z i szczeka z radości jak wracam z pracy. U kogoś w domu czuje się niepewnie dlatego ktoś będzie musiał poświęcić mu trochę czasu żeby nabrał zaufania. Myślę, że obecność starszych dzieci może być odpowiednia. Mojej Zuzi zaufał od początku. Cały czas siedział u niej na kolanach :). Małe dzieci nie koniecznie (wiadomo jakie są małe dzieciaki - łapanie za ogon itp). Co jeszcze? Przez 2 tygodnie chodził za mną krok w krok jakby się bał że mnie zgubi lub że go gdzieś zostawię. No i oczywiście wszędzie ze mną jeździ i nie ma choroby lokomocyjnej.

Jest całkowicie zdrowy i wykastrowany. Do tego jest naprawdę mega grzeczny i spokojny, jedynie zdarza mu się piszczeć jak zostaje sam w domu. Potrzebny jest tylko niedługi czas na to aby komuś zaufał. Jeśli to zrobi będzie najwierniejszym przyjacielem na świecie :).

Szukamy Mańkowi domku, w którym będzie kochany już do końca swego życia. A on na pewno odwzajemni się swoją ogromną miłością i oddaniem.Więcej zdjęć: