Odwiedzin: 45417
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Kovu, pies, 8 lat, Borki pod Warszawą (mazowieckie) wstecz

Kovu (ID: 1354) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 12:32, 27.09.2019 | Aktualizacja: 13:44, 18.06.2020
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaKovu


Wielkość: olbrzymi
ID: 1354
Imię: Kovu
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Borki pod Warszawą
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kovu to naprawdę cudowny pies! Nie da się go nie kochać - miłość od pierwszego wejrzenia gwarantowana. Mega pozytywny, wesoły, przełagodny, rozdający buziaki, podający łapę, wielki przytulas- to cały Kovu. 30 kg potężnej, psiej miłości.
Mimo pobytu w schronisku, Kovu nie stracił pogody ducha, nie ma żadnych lęków, jest odważny, umie odnaleźć się w każdej sytuacji i każdy moment jest dla niego dobry, by okazać swą radość, wdzięczność i miłość. Jeszcze się poznajemy, aktualnie Kovu mieszka w hotelowym boksie, uwielbia gonitwy ze swoją psią koleżanką- psie towarzystwo w domu mile widziane. Umie siadać, nie szczeka bez powodu, po co?
Przegrzeczny u fryzjera i weterynarza. Wzorowo zachowuje się w miejscach publicznych. Nie jest nachalny, wie, kiedy przestać, umie się wyciszyć, zająć sobą.
Kovu to aktywny pies, uwielbia ruch. Mimo swoich ok. 8 lat zachowuje się jak takie duże dziecko- będzie wymagać odrobiny nauki, czasem pociągnie na smyczy, czasem za mocno skoczy na człowieka- ale dla tak mądrego psa to będzie max kilka dni. Ma idealne wyniki krwi i USG. Jest wykastrowany.
Przebywa w hotelu w Borkach pod Warszawą (ok. Nieporętu) i nie może się doczekać spaceru zapoznawczego :) Zapraszam!
515998598
Sznaucery w PotrzebieWięcej zdjęć: