Odwiedzin: 45303
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Tycia, suka, 1 rok, Borki pod Warszawą (mazowieckie) wstecz

Tycia (ID: 1353) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:48, 27.09.2019 | Aktualizacja: 19:10, 15.12.2019
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaTycia


Wielkość: olbrzymi
ID: 1353
Imię: Tycia
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok
Miasto: Borki pod Warszawą
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tycia ma szczęście w nieszczęściu - jest zjawiskowej urody. Znaleziona w lesie jako psie dziecko, kilka miesięcy spędziła w schronisku. Bardzo trudno zadbać o długą sierść w boksie więc była skołtuniona, od razu zaliczyła fryzjera. Trzeba było niestety pozbyć się się sfilcowanych wąsów i brody ale dziewczyny z salonu Magia Psa w Warszawie dokonały niemożliwego i udało im się zachować jak najwięcej futerka - ogromnie dziękuję za darmową pomoc!

Tycia jest młodziutka, ma ok. 1.5 roku. Ma sporą niedowagę, waży tylko 21 kg - powinna ważyć na pewno około 30 kg. Zarośnięta najbardziej przypomina briarda. Trzeba pamiętać, że jej sierść będzie wymagać regularnego czesania i wizyt u fryzjera. To, że jest przepiękna wszyscy widzimy. Jednak Tycia to przede wszystkim pies lękliwy, nienauczony niczego. Niewiele umie, niewiele rozumie- będzie wymagać nauki od podstaw - potrzebny cierpliwy opiekun, który powoli pokaże jej świat. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek miała dom. W warunkach, które zna jest bardzo kochana, przemiła i łagodna, pokazuje brzuszek do głaskania, zaczepia do zabawy, przybiega na zawołanie.
U weterynarza zestresowana, ale nie przejawiała przy tym żadnej agresji.
Idealne warunki dla Tyci to dom z ogrodem (oczywiście ze spacerami) i drugim, stabilnym psem, bo dużo pewniej czuje się w psim towarzystwie. Naśladuje psy, chce być blisko nich i uwielbia się z nimi ganiać. Jakby co możemy dorzucić jej ulubionego kumpla- Kovu, mixa sznaucera
Tycia ma mnóstwo energii. W tej chwili mieszka w hotelowym boksie. Nieznany jest stosunek do kotów ani do małych dzieci - mogłaby przypadkiem potrącić, bo sama jest jeszcze takim ciapowatym dzieciakiem, starsze dzieci bez problemu dają radę.
Wyniki krwi ma idealne. Czekamy na sterylizację.

Przebywa w Borkach pod Warszawą (ok. Nieporętu). Wymagane jest wypełnienie ankiety, wizyta przedadopcyjna i osobisty odbiór psa.
Tycia jest podopieczną @Sznaucery w Potrzebie
515998598Więcej zdjęć: