Odwiedzin: 21090
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - FENIKS, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

FENIKS (ID: 1350) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:52, 04.08.2019 | Aktualizacja: 22:47, 10.09.2019
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaFENIKS


Wielkość: średni
ID: 1350
Imię: FENIKS
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Feniks niedawno trafił pod naszą opiekę. To mix sznaucera, średniej wielkości. Błąkał się po podradomskiej wsi i był pogryziony, osłabiony, rany już były stare i zainfekowane. Pomoc przyszła w ostatniej chwili, ale się udało - już się pięknie goi, jest zdrowy, Wiadomo - jeszcze potrzeba czasu, żeby odrosła sierść, którą trzeba było całkiem zgolić, rany muszą się zabliźnić, ale wszystko jest na dobrej drodze.

Feniks chyba nigdy nie miał swojego człowieka, taki przeganiany, niekochany, dokarmiany to tu, to tam, ale nikt nie chciał go przytulić na zawsze. ten pies ma w sobie ogromne pokłady miłości i potrzebę przynależności do jakiegoś fajnego stada. Pogryzienie nie zostawiło śladu w jego psychice - nadal dobrze dogaduje się z psami, kocha ludzi.
Feniks szuka domu z ogrodem, bo zdarza mu się płakać, jak zostaje sam. On musi się jeszcze nauczyć, że skończyły się czasy poniewierki, że teraz będzie miał ludzi, którzy będą o niego dbali i kochali.

Kilka słów od Feniksa:
"Jestem akuratnym psiakiem, sięgam pod kolano, ważę 15 kg i z umaszczenia jestem szary😍 - ogolony, ale jak sierść odrośnie, będę kudłaty, będę miał cudną brodę.
Mam 3,5 roku, jestem zdrowy, pogodny i lubię się przytulać.
Jestem trochę speszony zmianami, które się aktualnie dzieją, ale wierzę, że będzie dobrze. Lubię ludzi, również dzieci w wieku szkolnym, kocham się przytulać i wskakiwać na kanapę 😉. Marzę o swoim domu na zawsze. I żeby mi pozwolili polegiwać na kanapie i spać w jednym łóżku... 🥰
Jestem spokojny, trochę nieśmiały. W domu zachowuję czystość, apetyt mi dopisuje. Chodzę na długie spacery i bardzo to lubię. Na spacerach chętnie witam się z innymi psami, ale przede wszystkim trzymam się blisko opiekunki"

Feniks jest zdrowy, wykastrowany, zaczipowany.
Czeka w Warszawie
Sznaucery w Potrzebie
tel. 502158627
sznaucery@viva.org.plWięcej zdjęć: