Odwiedzin: 21174
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Lea i Nulka, suka, 7 lat, ok. Krakowa (mazowieckie) wstecz

Lea i Nulka (ID: 1345) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:15, 25.09.2018 | Aktualizacja: 00:35, 23.12.2018
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaLea i Nulka


Wielkość: miniaturowy
ID: 1345
Imię: Lea i Nulka
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: ok. Krakowa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lea i Nulka mają za sobą ciężkie lata, były trzymane w brudzie i zaniedbaniu u księdza w kojcu. Lea musiała kiedyś mieć normalne życie - pewnie zanim tam trafiła, a Nulcia się tam urodziła i dopiero się uczy ufać i uczy się życia z dobrymi ludźmi. Sznaucerki są pod opieką Sznaucery w Potrzebie w hotelu Psia Polana.
Szukamy dla nich wspólnego domu.
Lea ma około 9 lat, Nulka 7. Obydwie są już po sterylizacji, Lea dodatkowo miała usuniętą śledzionę. Czują się wyśmienicie i możemy zacząć szukanie domu.
Lea to maleństwo, pieszczoch i słodziak. Nulka jest bardziej nieśmiała, potrzebuje więcej czasu żeby się przekonać do nowych ludzi, ale daje radę i jak już kogoś pozna, to jest kochanym maluszkiem pieszczoszkiem.
To typowe sznaucerki - wesołe i energiczne, najlepiej czułyby się w domku z ogródkiem, bo Nulka nie zna miasta. Jednak nie jest to warunek konieczny - osoby cierpliwe, chcące nauczyć Nulkę poruszania się po mieście bez lęku, dadzą radę. Z takimi pieskami najważniejsza jest cierpliwość, spokój i chęć, żeby im pomóc - nie oczekiwania.Więcej zdjęć: