Odwiedzin: 16131
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Pestka, suka, 4 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Pestka (ID: 1336) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:03, 11.04.2018 | Aktualizacja: 12:37, 26.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPestka


Wielkość: średni
ID: 1336
Imię: Pestka
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dzień dobry, jestem Pestka. Ostatnie kilka miesięcy spędziłam w schronisku, gdzie trafiłam wraz ze szczeniakami. One są już w nowych domach, a ja szukam przystani dla siebie. Od 21-03-2017 jestem w DT w Warszawie i tak mi jakoś na sercu wiosennie, że już nie jestem w kojcu ale na kanapie i spaceruje w parku.
Jestem pod opieką Sznaucerów w potrzebie.

Mam 4 lata, 35cm w kłębie i ważę 12kg. Jestem niedużą, szorstką sunią - wzrostem sięgam do połowy łydki. Aktualnie po strzyżeniu i w nowym komplecie prezentuję się elegancko.

Jestem pogodnego usposobienia, zgadzam się z innymi psami, sukami i kotami. Mogę mieszkać sama albo z innym psiakiem, mi to bez różnicy. Byleby mieć kochający dom. Jestem też przyzwyczajona do dzieci i mocno nakręcona na człowieka. Na spacerach chętnie podchodzę do różnych ludzi i czekam że mnie pogłaszczą.

Ładnie chodzę na smyczy, umiem zrobić siad i przybiegam na zawołanie w parku. W domu zachowuję czystość, nie niszczę i grzecznie zjadam co mi dają do miski. Bardzo chcę być blisko człowieka. W DT zaległam na legowisku i obserwuję rzeczywistość i przyzwyczajam się do domowych warunków. Potrzebuję spokojnego domu, ale jak najbardziej może to być dom z rozsądnymi dziećmi w wieku szkolnym. Mieszkam teraz z takimi i jest fajnie!

Jestem zdrowa, po sterylce, mam aktualne szczepienia i zostałam odrobaczona. W zasadzie do nowego domu mogę iść w każdej chwili...
Jeśli chcesz mnie bliżej poznać to zadzwoń do mojej opiekunki Małgosi i umów się na wspólny spacer!

Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane - 502158627Więcej zdjęć: