Odwiedzin: 49324
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - Szuka Domu! - Zora, suka, 13 lat, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

Zora (ID: 1323) - Szuka Domu!Data dodania ogłoszenia: 10:13, 12.03.2018 | Aktualizacja: 13:47, 01.09.2020
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaZora


Wielkość: olbrzymi
ID: 1323
Imię: Zora
Płeć: suczka
Wiek: 13 lat
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Monika
Tel. 608464683
e-mail: sznaucery@viva.org.plCharakter:
ZORA NIE SZUKA JUŝ DOMU, ZOSTAJE Z NAMI DO KOŃCA

Zora chyba nie miała lekkiego życia - nie zna ludzi, boi się obcych - odważną i groźną udaje tylko za ogrodzeniem - wtedy to hohoooo dudni aż bębenki w uszach dostają wibracji ;)
Zorka to łakomczuch, więc smakołykami można ją szybko go siebie przekonać.
Siedziała chwilę w schronisku - tak bardzo przerażona, że mało kto wiedział, że jest tam taki pies - bała się wychodzić z budy. Nie mam pojęcia jak wyglądało jej życie przed schroniskiem - na pewno nie było beztroskie i kolorowe, ale też nie sądzę żeby ktoś ją maltretował - raczej po prostu żyła gdzieś z kimś i nie widziała świata poza podwórkiem - tak niestety żyje mnóstwo psów w naszym kraju. Zora na początku bała się wychodzić na spacery - dopiero u nas je poznała i pokochała - teraz uwielbia eksplorować okolicę, ale już mijanie obcych ludzi jest problemem i Zorka próbuje uciekać. Niestety poza zaniedbaniami socjalizacyjnymi, jest tez zaniedbana zdrowotnie - na listwach mlecznych ma guzy, jeden wielkości sporego jabłka, reszta mniejsze - no i starsza pani zrobiła nam psikusa, jak poczuła się z nami bezpiecznie - dostała cieczkę... cały proces diagnostyki i operacji sterylizacji z usuwaniem guzów odsuwa się w czasie.

Powoli jednak zaczynamy się rozglądać za domem - może ktoś się zakocha i zechce dać tej cudnej psiej damie ciepły dom na emeryturę?

Zora chętnie też przyjmie wsparcie na badania i operację, bo to zapewne tanie nie będzie. Potrzebuje też suplementów na wzmocnienie stawów, bo lubi pobrykać, a potem tylne łapki się trochę plączą - może ktoś chciałby dla niej zamówić Aniflexi?

Sznaucery w Potrzebie - Fundacja VIVA
ul. Kawęczynska 16 lok 39
03-772 Warszawa
68 2030 0045 1110 0000 0255 8420
w tytule wpłaty "ZORA"

Zorka przebywa w okolicy Siewierza woj. śląskie
Kontakt:
Sznaucery w Potrzebie
tel. 608 464 683
sznaucery@viva.org.pl

Nieustannie proszę o pamięć o takich jak Zora - o naszych podopiecznych, którym pomagamy, podczas wypełniania PITów - można nam pomóc przekazując 1% podatku
OPP: Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA!
KRS 0000135274
CEL SZCZEGÓŁOWY: sznaucery

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Dodane 26.06.2018
Zora jest już po operacji - mastektomia + sterylizacja - niestety złe wieści po badaniu histopatologicznym zwaliły nas z nóg - rak złośliwy III stopnia :( tym samym odstępujemy od drugiej operacji usuwania reszty guzów. Zostaje już tylko leczenie paliatywne, Zora dostaje endoxan i NLPZ - próbujemy spowolnić wzrost nowych guzów.

Pomóżcie powalczyć o jej zycie...


Więcej zdjęć: