Odwiedzin: 84882
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Reksio (piesek)
Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Xena, suka, 7 lat, ok. Warszawy (mazowieckie) wstecz

Xena (ID: 1319) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 21:52, 09.01.2018 | Aktualizacja: 22:35, 21.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaXena


Wielkość: średni
ID: 1319
Imię: Xena
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: ok. Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Xena
Kochana, słodka puchatka. Już nie mała ale jeszcze nie średnia. No i taka... grubokoścista ;-) jest się do czego przytulić a przytulanie i głaskanie Xena kocha- pokazuje brzuszek i rozdaje buziaki. Mimo swoich siedmiu lat zachowuje się jak szczeniak. Uwielbia bieganie, zabawę i ruch jednak na co dzień jest spokojna i grzeczna. Kocha ludzi a w hotelu ma kontakt z 5letnią dziewczynką- może zamieszkać z dziećmi.
Xena całe życie spędziła za kratami. Dopiero uczy się normalnego życia- bardzo stresuje ją smycz. Szukamy przede wszystkim domu tymczasowego, który nauczy ją chodzenia na smyczy i życia w mieście. Poza hotelem i swoim terenem czuje się niepewnie. To bardzo wrażliwa suczka, która w schronisku musiała sobie radzić w stadzie psów, może dlatego teraz niechętnie przebywa w ich towarzystwie. Już nie awanturuje się tak, jak na początku jednak na ten moment nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami.
Ma przemiłe, cudowne futerko, wygląda jak maskotka. Jest grzeczna u fryzjera i weterynarza, przeszła przegląd, badanie krwi i fryzjera Sposób na psaWięcej zdjęć: