Odwiedzin: 21540
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Reksio (piesek)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Pączek, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Pączek (ID: 1305) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:10, 11.09.2017 | Aktualizacja: 22:35, 21.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaPączek


Wielkość: miniaturowy
ID: 1305
Imię: Pączek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dzień dobry, witam wszystkich. Nazywam się Pączek z uwagi na obfite kształty ;-)
Zaliczyłem odsiadkę w podłym schronisku i właśnie dostałem swoją szansę :-) Od 27-08-2017 mieszkam w DT w Warszawie i szukam swoich ludzi na stałe. Jestem pod opieką Sznaucerów w potrzebie.
Mam 3-4 lata, 32cm w kłębie i ważę 13kg. Teraz już wiecie skąd moje imię... Ale to nic, moja Opiekunka już pracuje nad moją linią. Jestem niedużym psiakiem - wzrostem sięgam do pół łydki. Aktualnie po strzyżeniu i w nowym komplecie prezentuję się zjawiskowo ;-)
Z wyglądu przypominam teriera. Jestem pogodnego usposobienia, zgadzam się z innymi psami i sukami. Mogę mieszkać sam albo z innym psiakiem, mi to bez różnicy. Byleby mieć kochający dom. Po traumatycznych sytuacjach trochę się boję ludzi i czasem ze strachu posikuję, ale z każdym dniem w DT jest lepiej I pewnie kiedyś będę Zuch!
Ładnie chodzę na smyczy, a wkrótce nauczę się nowych komend. W domu zachowuję czystość, nie niszczę i grzecznie zjadam co mi dają do miski. Lubię przytulać się do człowieka i być głaskany. Oj to mi się bardzo podoba... Potrzebuję spokojnego domu i rąk chętnych do głaskania. Wtedy chętnie wyciągam ciałko i odpływam z rozkoszy :-)
Jestem zdrowy, zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony, czyli do brania i kochania na już! To jak? Chcesz mnie bliżej poznać? Tak?! To zadzwoń do mojej opiekunki Małgosi i umów się na wspólny spacer!
Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane - 502158627Więcej zdjęć: