Odwiedzin: 20983
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

DIUNA (suczka)
Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Kumpel, pies, 2 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Kumpel (ID: 1304) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:07, 11.09.2017 | Aktualizacja: 22:34, 21.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaKumpel


Wielkość: średni
ID: 1304
Imię: Kumpel
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jestem Kumpel, choć może czasem trochę wystraszony i lękliwy, to jednak równy ze mnie gość.
Zaliczyłem odsiadkę w podłym schronisku i właśnie dostałem swoją szansę :-) Od 27-08-2017 mieszkam w DT w Warszawie i szukam swoich ludzi na stałe. Jestem pod opieką Sznaucerów w potrzebie.
Mam 2-3 lata, 40cm w kłębie i ważę 13kg. Jestem niedużym psiakiem - wzrostem sięgam poniżej kolana. Aktualnie po strzyżeniu i w nowym komplecie prezentuję się zjawiskowo ;-) W ogóle przystojniak ze mnie, że hoho ;-)
Jestem w typie teriera, ot szorściak i już!
Jestem pogodnego usposobienia, zgadzam się z innymi psami i sukami. Mogę mieszkać sam albo z innym psiakiem, mi to bez różnicy. Byleby mieć kochający dom. Po traumatycznych sytuacjach trochę się boję ludzi i czasem ze strachu posikuję, ale z każdym dniem w DT jest lepiej I pewnie kiedyś wyjdę z tego. Jak już się nie boję to jestem pomysłowym psiakiem, który chce się bawić. Mam energię do zabawy i długich spacerów, jak to terier.
Ładnie chodzę na smyczy, a wkrótce nauczę się nowych komend. W domu zachowuję czystość, nie niszczę i grzecznie zjadam co mi dają do miski. Bardzo chcę być blisko człowieka. Zabiegam o uwagę, łaszę się. Lubię być głaskany. Potrzebuję spokojnego domu, ale jak najbardziej może to być dom z rozsądnymi dziećmi w wieku szkolnym. Mieszkam teraz z takimi i jest fajnie!
Jestem zdrowy, zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony, czyli do brania i kochania na już! Jeśli chcesz mnie bliżej poznać to zadzwoń do mojej opiekunki Małgosi i umów się na wspólny spacer!
Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane - 502158627Więcej zdjęć: