Odwiedzin: 16319
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Lili, suka, 10 lat, Łódź (łódzkie) wstecz

Lili (ID: 1282) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:45, 02.07.2017 | Aktualizacja: 12:59, 09.07.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaLili


Wielkość: miniaturowy
ID: 1282
Imię: Lili
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lili to 10 letnia biała sznaucerka miniaturka (drobniutka i malutka - waży około 5 kg), która całe życie była wykorzystywana w pseudohodowli, rodziła szczenięta na handel. Jest bardzo delikatną i wrażliwą suczką i przez te 10 lat cierpiała bez kontaktu z człowiekiem.
Na szczęście jej oprawca umarł... nie boję się tak pisać - dzięki temu Lili i jej podobne wykorzystywane psiaki dostały szansą na nowe życie, na godną starość - teraz musimy jej wynagrodzić stracony czas.

Lili jest bardzo grzeczna, łagodna, uwielbia się tulić, taka wrażliwa delikatna dziewczynka.
Lili ma typowe dla sznaucerków w tym wieku problemy serduszkowe - niewielkie szmery, przyjmuje cardisure i czuje się dobrze. Nie powinna pokonywać wielu schodów w bloku - przez dotychczasowe warunki życia ma słabsze łapki, potrzebuje dużo ciepła, miękkich poduszek, kocyków - miłości! Lili musi zamieszkać w domu z innym psiakiem, nie znosi samotności, a z drugim psem jest spokojna, toleruje koty, w domu tymczasowym świetnie egzystuje z królikami (niektóre są od niej większe :). Jest wspaniała! Bardzo dzielnie uczy się nowego życia - nauczyła się już chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu.

Lili miała anemię, teraz już jest lepiej, powoli przygotowujemy ją do zabiegu sterylizacji - jest on konieczny ze względu na mocno wyeksploatowaną macicę.Więcej zdjęć: