Odwiedzin: 21118
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Wiola, suka, 7 lat, Cieszyn (śląskie) wstecz

Wiola (ID: 1247) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:02, 22.03.2017 | Aktualizacja: 19:05, 15.05.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaWiola


Wielkość: olbrzymi
ID: 1247
Imię: Wiola
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Cieszyn
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Sunia skrzywdzona przez człowieka, trzymana w złych warunkach z dala od świata, z stresu lub nudów obgryzała sobie koniuszek ogona, który trzeba było amputować. Nie zna samochodów, boi się przemieszczać po domu, panele, kafelki, schody to dla niej nowość boi się ale powoli się przyzwyczaja.
Nie wykazuje w stosunku do człowieka żadnej agresji,ani przy misce,ani w zabawie.Godzinami potrafi się przytulać... Udaje psa obronnego jedynie z daleka, dzielnie obszczekując ludzi przechodzących ulicą. Dobrze czuje się w ogrodzie, z dala od miejskiego, samochodowego ruchu. Może pod nieobecność właściciela cały dzień przebywać w domu zachowuje się wzorowo,nie niszczy zostając sama, utrzymuje idealna czystość.
W dt pokazaliśmy jej jak to jest cudownie mieszkać w domu, bo wcześniej tego nie zaznała,bała się wchodzić do mieszkania. Koty ją ekscytują, pogoń za kotem po ogrodzie to niezwykła gratka.
Z psami, suczkami się zgadza
Szukamy dla niej domu z ogrodem, Domu w którym będzie mogła mieszkać, lub do niego wchodzić kiedy będzie chciała, tak będzie się czuła najbezpieczniej, dlatego że boi się ruchu miejskiego, przejeżdżających samochodów, kładzie się ze strachu na ulicy. Na smyczy trochę ciągnie i czasem plącze się pod nogami, ale dajemy fajnie radę. Mieszkanie w bloku ze względu na spacery mogłoby być problemem. SUNIA NIE DO BUDY!
Nie przeskoczy niskiego ogrodzenia. Nie kopie dołów pod płotem. Jest wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona.i..ma Przepiękną,mięciutką sierść.
Czeka tylko na swojego człowieka,który już nigdy nie zawiedzie. Sunia będzie wymagać od opiekuna odpowiedzialności, dłuższych spacerów w ustronne miejsca.
Kontakt w sprawie adopcji
Paulina 505 312 911
Karina 662 151 885

Wielkość olbrzymka /ma 28kg/
Imię Wiola
Płeć suczka
Wiek 7lat
Miasto Cieszyn
województwo śląskieWięcej zdjęć: