Odwiedzin: 23173
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Leon, pies, 3 lata, Jędrzejów (świętokrzyskie) wstecz

Leon (ID: 1245) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:08, 14.03.2017 | Aktualizacja: 13:24, 14.04.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaLeon


Wielkość: miniaturowy
ID: 1245
Imię: Leon
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Jędrzejów
Województwo: świętokrzyskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Leon pewnego dnia pojawił się pod jednym z marketów w Jędrzejowie, koczował tam przez cały dzień szukając swojego człowieka. Nigdy wcześniej nie był widziany w mieście.
Leon to młody, ok 3 letni pies w typie sznaucera. Przed strzyżeniem miał szorstką sarnio-dziczą sierść, po zrobieniu na bóstwo wyszedł z niego sznaucer jak malowany. Ma niezwykle oryginalne umaszczenie. Jest nieduży, wazy 9,6 kg. Delikatna budowa, smukłe, długie nóżki dodają mu sportowego wyglądu.
Leon jest przemiłym psem. Piękny z zewnątrz oraz wewnątrz. W domu totalnie niekłopotliwy, potrafi zachować czystość, gdy chce wyjść na zewnątrz siada na wycieraczce i grzecznie czeka. Pozostawiony sam nie niszczy. Nie uzurpuje sobie prawa do podboju kanapy czy łóżka. Nie jest nachalny, jest raczej typem filozofa, niż ADHDowca. Lubi miziania i pieszczoty. Jest bardzo grzeczny i ułożony. Wdzięczny za uwagę, jednak nie zabiega o nią za wszelką cenę. Jest bardzo skoczny, na widok swoich opiekunów odstawia tańce radości i podskoki. Pozytywny w kontaktach z innymi psami. Chodzenie na smyczy nie jest jego ulubionym zajęciem, widać, że chyba niewiele miał wspólnego ze smyczą, która wywołuje w nim lekki niepokój, ale odpowiednio zachęcony pokonuje swój lęk i dzielnie drepcze. Bardzo pojętny i mądry. Grzecznie znosi jazdę samochodem, wygląda na to, że nigdy wcześniej nie podróżował w ten sposób, ale zachowuje się poprawnie. Leon jest pojętny i mądry. ie wykazuje żadnych oznak agresji.

Leon przebywa w domu tymczasowym w ok. Jędrzejowa (świętokrzyskie)

Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021Więcej zdjęć: