Odwiedzin: 40291
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
Zora (suczka)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - GINA, suka, 7 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

GINA (ID: 1235) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 10:32, 15.02.2017 | Aktualizacja: 09:06, 03.04.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaGINA


Wielkość: miniaturowy
ID: 1235
Imię: GINA
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Aktualizacja - Gina po kilku tygodniach wróciła z adopcji. Powodem jest lęk separacyjny, z którym nie dali sobie rady opiekunowie. Ten lęk nie pojawia się na tymczasie, gdzie Gina mieszka z dwoma innymi psami, dlatego tym razem szukamy DOMU Z INNYM PSEM. To jest warunek adopcji. Serdecznie prosimy o udostępnianie suni. Dziękuję!

Dzień dobry, jestem Gina i po długim wyroku (4 lata) zostałam zabrana ze schroniska żeby zacząć nowe życie. Los się do mnie uśmiechnął i od 24-11-2016 mieszkam w DT w Warszawie. Szukam nowego domu na stałe, dobrych, delikatnych ludzie i może nawet jakiegoś towarzysza do zabawy? Jestem pod opieką Sznaucerów w potrzebie.

Mam ok 7 lat i mam 35cm w kłębie i ważę 10kg. Jestem w typie teriera. Taka mała, kompaktowa panna ;-)
Jestem zaczipowana i odrobaczona i mam komplet szczepień. W zasadzie to mogę iść do nowego domku w każdej chwili.

Jestem fajną, ładną sunią, bardzo delikatną i wrażliwą. Na początku, po wyjściu ze schronu to się wszystkiego bałam.
Na znanym sobie terenie jestem wesoła, zabawowa, pogodnego usposobienia. Wygłupiam się z psiakami, wyleguję na kanapie i coraz odważniej podbiegam do głaskania. Strasznie chcę być głaskana i przytulana.
Na zewnątrz jestem jeszcze bardzo nieśmiała. Już się nie boję przechodzić przez drzwi czy chodzić na smyczy, ale łatwo się peszę i często potrzebuję zachęt.
Moja opiekunka mówi, że robię niesamowite postępy i że będę dla kogoś prawdziwym skarbem. Wierzę, że tak jest i że dobry człowiek da mi szansę i zobaczy we mnie towarzysza życia :-)

Zgadzam się z innymi psami i sukami. W domu zachowuję czystość, grzecznie jem i ładnie też jeżdżę samochodem. Uwielbiam się wylegiwać na kanapie ;-)

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać to zadzwoń do mojej opiekunki Małgosi i umów się na wspólny spacer!

Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane - 502158627Więcej zdjęć: