Odwiedzin: 45373
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - ROXA, suka, 10 lat, Bytom (śląskie) wstecz

ROXA (ID: 1214) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:44, 24.11.2016 | Aktualizacja: 17:57, 26.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaROXA


Wielkość: miniaturowy
ID: 1214
Imię: ROXA
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Bytom
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pomóżmy jej trafić na cudownych ludzi - SZUKAMY DOMU!!

"ROXA PILNIE SZUKA DOMU!

Roxa to malutka suczka w typie terriera (OK. 5 KG.). Parę kilogramów jednocześnie miłości i nieszczęścia. Przywiązana została sznurkiem do drzewa w środku wielkiego lasu, cudem było, że ktoś ją znalazł na tym pustkowiu i zaopiekował się nią. Jakim trzeba być potworem, żeby swojego przyjaciela po kilkunastu latach potraktować w taki sposób? Jak zużyty śmieć wyrzucony na wysypisko. A nawet jeszcze gorzej.... Jak ktoś mógł patrzeć jej w oczy i ją tam zostawić na pewną śmierć, przywiązaną, bezbronną? Nawet lis jest większy od Roxy, a las generuje ogrom niebezpieczeństw.
Została skazana na powolne umieranie - z głody, pragnienia, z larwami much w malutkim ciałku... To jest takie straszne. JAK MOŻNA?

Roxa to kupka miłości, kocha się tulić i siedzieć na kolanach. Dogaduje się dobrze z innymi psami - szczeniakami, dorosłymi, małymi, większymi, jednak chyba wolałaby życie jedynaczki.
Dziewczynka ma powaĹźny problem z Ĺźyciem w kojcu, dla niej to ogromny dramat.

Roxa już nie ma wielu lat życia przed sobą (kilkanaście), choć życzymy jej żeby żyłą jak najdłużej. Szukamy jednak dobrej duszy, która zaopiekuje się jej kruchym ciałkiem. Fizycznie w kondycji jest całkiem dobrej - ma jednak problem z wątrobą, wymaga podawania suplementów wzmacniających wątrobę staruszki.

Z dodatkowych plusów: zachowuje czystość w domu, nie miewa tutaj symptomów lęku separacyjnego - grzecznie leży na swoim miejscu, większość dnia przesypiając. Lubi być rozpieszczana - a jedzenie musi być dobierane pod wybredny gust malutkiej dziewczynki ;)

Mamy nadzieję, że ktoś Roxe pokocha tak jak my, bo to naprawdę fajny psiak, tylko brakuje mu ciepłego, małego kocyka, miseczki i swoich ludzi do kochania.
Miała szczęście raz, ale pokażmy jej, że cuda częściej się zdarzają i zimę będzie mogła spędzić w nowym domu!"

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Bytom Miechowice
ul. Łaszczyka 18
tel/fax (32) 395 21 75

Czynne:
Poniedziałek - Piątek
10:00 - 15:00
Sobota - Niedziela
8:00 - 13:00Więcej zdjęć: