Odwiedzin: 26102
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Kasjopea (suczka)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - KALA, suka, 10 miesięcy, Gorzów Wielkopolski (wielkopolskie) wstecz

KALA (ID: 1192) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:42, 11.10.2016 | Aktualizacja: 14:20, 27.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaKALA


Wielkość: średni
ID: 1192
Imię: KALA
Płeć: suczka
Wiek: 10 miesięcy
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ja jest Kala ? Przede wszystkim młoda, energiczna i wesoła. Wszystko ją interesuje, wszędzie wścibi swój czarny nochal. Jak na młodego psiaka przystało potrafi coś zwędzić ze stołu, porwać kapcia, lub pobawić się poduszką. Uwielbia biegać, pływać , ganiac muchy, motyle, ptaki. W zasadzie chodzi na smyczy, ale jej energia i niecierpliwosć często powoduje, że ciągnie (nad tym trzeba jeszcze popracowac). W trakcie spaceru pobiegnie za innym psem, obszczeka człowieka, spróbuje popędzić za kołami samochodu, lecz na wolnym wybiegu , spuszczona trzyma się się blisko człowieka i przybiega na zawołanie. Jak na psa o tak energicznym charakterze, jest ona mimo wszystko karna i zdyscyplinowana.
Obecnie funkcjonuje w domu tymczasowym, gdzie przebywają inne psy, koty i dzieci. Nie ma z tym problemu , pod warunkiem, że inny pies nie straci cierpliwosci, bo Kalunia chce się bawić, bawić, bawić :) Zachowuje czystość w domu.
Jakiego domu szukamy dla Kali? Przede wszystkim konsekwentnego w traktowaniu, takiego, który da jej możliwość wyładowania energii w trakcie zabaw i spacerów. Drugi, młody pies jak najbardziej wskazany. Kot nie jest przeciwskazaniem. Dzieci ? No małe niewskazane, bo Kala może przewrócić i niechcący skrzywdzić. Blok ? Nie bardzo - może denerwować sąsiadów swoją czujności i szczekaniem. Domek ? Jak najbardziej, ale buda i kojec wykluczony.
Nic mi więcej mi nie przychodzi do głowy. Proszę pytać, a odpowiem na każde pytanie. Przy czym prosze zawsze mieć na względzie, że pies może wykazywać różne zachowania, w innych warunkach :)
Kala jest już wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona.
Kala przebywa w Gorzowie Wlkp.
Szukamy domu- 603874141Więcej zdjęć: