Odwiedzin: 55144
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Amiś, pies, 4 lata, ok. Siewierza (śląskie) wstecz

Amiś (ID: 1182) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:23, 30.09.2016 | Aktualizacja: 14:20, 27.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaAmiś


Wielkość: miniaturowy
ID: 1182
Imię: Amiś
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: ok. Siewierza
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Amiś przyjechał do nas do domu tymczasowego bo nie spełniał oczekiwań pani, która go adoptowała ze schroniska. Szkoda słów na takie postępowanie, zamykamy już ten rozdział i obiecałam Amisiowi, że już zawsze będzie chciany i kochany i nie będzie musiał spełniać niczyich oczekiwań i będzie żył beztrosko.
Amiś jest niewidomy - przyczyny nie są znane - wzroku nie da się przywrócić, a oczka muszą być pod kontrolą weterynarza okulisty (co jakiś czas trzeba kontrolować ciśnienie w oczach), a nowy opiekun Amisia będzie musiał mu codziennie zakraplać kropelki. Amiś nie jest fanem kropienia oczu, ale uczymy się i każdego dnia jest coraz lepiej.

Amiś jest bardzo grzecznym pieskiem, ale też uwielbia się bawić, podgryzać - potrzebuje tylko zachęty i inicjatywy ze strony człowieka - wtedy od razu pojawia się uśmiech na Amisiowym pysiu i zaczyna się zabawa. Amiś bardzo lubi spacerować, dobrze sobie radzi prowadzony na smyczy, ale nie lubi być ciągnięty - wtedy się boi i zapiera się - wtedy trzeba mu dać chwilę czasu na obwąchanie terenu i już jest dobrze.
Amiś nie niszczy i nie brudzi w domu, zgadza się z psami, koty toleruje, chociaż czasem zdarza mu się po domu je tropić, ale jak stanie pyskiem w pysk z kotem - nie ma śmiałości niczego zrobić i odchodzi.Więcej zdjęć: