Odwiedzin: 55482
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - Za Tęczowym Mostem (*) - BAZYL, pies, 10 lat, Chrzanów (śląskie) wstecz

BAZYL (ID: 1180) - Za Tęczowym Mostem (*)EDYTUJ OGŁOSZENIE
Data dodania ogłoszenia: 12:03, 29.09.2016 | Aktualizacja: 17:24, 29.06.2017
Ogłoszenie dodane przez:BAZYL


Wielkość: średni
ID: 1180
Imię: BAZYL
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat
Miasto: Chrzanów
Województwo: śląskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Bazyla zabraliśmy ze schroniska w Raciborzu, pod filcem ukazał się starszy pan z bagażem doświadczeń.
Raczej nie miał lekkiego życia, albo może kiedyś miał, ale sielanka się skończyła i wylądował w jakimś dziadostwie - tak możemy tylko gdybać bo Bazyl nie chce powiedzieć - wstydzi się, bo ludzie chcą tylko szczeniaczki, bo ludzie chcą tylko pieski bez bagażu, bo ludzie są wygodni i nie chce im się poświęcać dla jakiegoś tam psa...
Bazyl nie wierzy nam, że znajdziemy dla niego dom, nie wierzy już w nic.
Trochę czasu zajęło nam wyprowadzenie Bazylowego zdrowia na prostą - już chyba możemy powiedzieć, że na tej prostej jesteśmy. Kosztowało to mnóstwo pieniędzy, więc jakby ktoś chciał nam pomóc to byłoby cudownie - na dole podaję nr konta fundacji.

Jaki jest Bazylek? Pomalutku się otwiera, raczej słabo słyszy, albo jeszcze nie chce słyszeć bo nie wierzy, że ktoś może go wołać, że ktoś może chcieć go głaskać.
Bazyl to smutny sznaucer. Jest spokojny, w domu nie brudzi, jedyne co, to kosz na śmieci lepiej trzymać w szafce, bo chyba przez jakiś czas musiał sam o siebie dbać. Nie narzuca się ludziom, nie wie, że tak można robić, że ludzie to lubią i wtedy głaszczą.

Szukamy ludzi, którzy nie oczekują wdzięczności, tylko takich, którzy chcą coś dać od siebie, którzy zechcą podarować Bazylowi nowe życie.

Znajdziemy kogoś kto pokocha Bazylka? Bazyl to sznaucer średni, ma około 9-10 lat i pilnie szuka swojej nowej rodziny.

Bazyl przebywa w Chrzanowie


Inne:
Bazyl znalazł dom w połowie października 2016 - niestety niedawno jego opiekunka uznała, że już nie chce się nim opiekować, dlatego szukamy dla Bazyla nowego domu. Nowy opiekun Bazyla musi być osobą świadomą, że jest to starszy pies, że jest to pies po przejściach. Nie jest towarzyskim przytulakiem, raczej żyje w swoim świecie - słabo widzi, słabo słyszy.


Więcej zdjęć: