Odwiedzin: 45956
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

WAFEL (piesek)
DIUNA (suczka)
Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
Reksio (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - Czedar, pies, 3 lata, ok. Częstochowy - Kłomnic (śląskie) wstecz

Czedar (ID: 1173) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:38, 24.07.2016 | Aktualizacja: 11:37, 26.09.2017
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaCzedar


Wielkość: olbrzymi
ID: 1173
Imię: Czedar
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: ok. Częstochowy - Kłomnic
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Czedar to około 3-letni pies w typie sznaucera olbrzyma.

Cechuje go odwaga inteligencja, chęć współpracy z człowiekiem, żywy temperament, lojalność wobec właściciela oraz silna psychika. Olbrzyma można opisać krótko – piękny, dostojny i mocny. Emanuje z niego siła i poczucie własnej wartości. Zawsze chętny do współpracy z człowiekiem, zawsze gotowy do pracy, przechadzki, zabawy. Jest psem silnym i wytrzymałym.

Czedar jest przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Lubi się przytulać i chętnie przychodzi po głaski. Potrafi komendy siad, łapa i waruj. Ma sporo energii. Ciekawski i wszędobylski, idealny kompan do spacerów. Nie toleruje kotów.

Szukamy dla Czedara osoby świadomej, znającej się na rasie. Dodatkowo pamiętajcie, że sznaucer to nie typ kanapowca - czy raczej - nie tylko kanapowiec ;) Jeśli wolicie czas spędzić przed telewizorem czy przy książce niż wyjść z psem na spacer, to Czedar zdecydowanie nie jest dla Was. Chłopak potrzebuje przewodnika, który nauczy go właściwych zachowań i wskaże odpowiednie wzorce. Czedar potrafi być uparty. Zdarza mu się również podgryzać ręce człowieka, gdy coś jest nie po jego myśli, ale nie agresywnie - tylko ostrzegawczo. Dlatego przyszły opiekun musi wykazać się cierpliwością, konsekwencją i zdecydowaniem. Raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Czedar przez te kilka miesięcy od wyjścia ze schroniska przeszedł sporą odmianę. Gdy przebywał zamknięty w schroniskowym boksie, można mu było policzyć wszystkie żeberka. Teraz przybrał na masie i kawał z niego psiska :) Ale przede wszystkim okazał się niezwykle przyjacielskim i grzecznym psiakiem. Uwielbia towarzystwo ludzi i innych psów. Jest posłuszny i przybiega na zawołanie. Potrafi zachować czystość w domu. Jest świetną partią na przyjaciela domu i nowego członka rodziny :) Zatem kto adoptuje Czedara?

Jeśli chciałbyś porozmawiać z wolontariuszem na temat Czedara, zapraszamy do kontaktu: 507 860 282Więcej zdjęć: