Odwiedzin: 9312
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Zora (suczka)
Kasjopea (suczka)
WAFEL (piesek)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - ROKSI, suka, 5 lat, Ostrzeszów (wielkopolskie) wstecz

ROKSI (ID: 1150) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 19:26, 09.04.2016 | Aktualizacja: 18:31, 23.04.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaROKSI


Wielkość: miniaturowy
ID: 1150
Imię: ROKSI
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat
Miasto: Ostrzeszów
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Roksi to sznaucerka miniaturka, dla której szukamy nowego domu.

Suczka wysterylizowana, wychowana w domu, kanapowa, zadbana-regularnie odwiedzająca groomera.
Bardzo aktywna, szczekliwa, ale ta cecha w dużej mierze wynika z frustracji- od dłuższego czasu nie mała okazji do dłuższych spacerów - typowy charakter sznaucera mini.
Na smyczy ciągnie, ale po kilku minutach nauki z osobą inną niż właściciel, grzecznie chodząca przy nodze, na kontakcie. Widać chęć do współpracy, więc wystarczy osoba, która zechce jej poświęcić czas na naukę i która będzie konsekwentna bo tego Roksi bardzo potrzebuje.
Aktualnie przejawia zachowania agresywne wobec dzieci, jednak może to wynikać z nieumiejętnego, niekonsekwentnego prowadzenia i braku socjalizacji, jak również nieodpowiedniego podejścia dzieci - szukamy domu bez małych dzieci - nastolatki spokojnie mogą być.
Stosunek do obcych: na spacerach z panią zdarza jej się oszczekiwać osoby obce (jak wydaje jej się, że musi bronić swojego stada), na spacerach z panem takich zachowań nie ma - czyli ewidentnie widać, że Roksi potrzebuje stanowczego, spokojnego traktowania, bez roztkliwiania się nad nią - to bardzo mądry sznaucer.
Aktualnie w relacji z właścicielami dominuje, zachowując pozycję przewodnika stada- brak konsekwencji w prowadzeniu psa.
Ogólny stosunek do psów: na spotkaniu ze spokojną suczką brak zainteresowania ale również brak zachowań agresywnych, na spacerach też spokojnie dogaduje się z psami.

Roksi przebywa w Ostrzeszowie
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej Sznaucerów w Potrzebie i wizyta przed adopcyjna.Więcej zdjęć: