Odwiedzin: 9189
Zaloguj się
Promowane ADOPCJE:

Kasjopea (suczka)
Zora (suczka)
Reksio (piesek)
DIUNA (suczka)
WAFEL (piesek)


REKLAMA
stat4u
Sznaucery do adopcji - w Nowym Domu - AZALIA, suka, 7 lat, ok. Myszkowa (śląskie) wstecz

AZALIA (ID: 1147) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 21:47, 03.04.2016 | Aktualizacja: 10:44, 25.05.2016
Ogłoszenie dodane przez: malawaszkaAZALIA


Wielkość: średni
ID: 1147
Imię: AZALIA
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: ok. Myszkowa
Województwo: śląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kochani - od kwietnia 2016 Azalka jest w naszym domu tymczasowym - nie mogliśmy już dłużej patrzeć jak uciekają jej kolejne lata życia. Azalka jest wspaniała! Wesoła, łagodna - nie poznała w życiu wielu ludzi więc na początku do nieznanych osób jest nieśmiała i pełna obaw, ale szybko się przekonuje - jest łakomczuszkiem więc dzięki smakołykom można zdziałać wieeele :D
Azalka zachowuje czystość, jest przegrzeczna - zostawiona sama trochę wyje więc lepiej jak zamieszka w domu z ogrodem, być może to minie, ale nie wiemy na pewno. Dogaduje się z psami i suczkami bez problemu - nie ma w niej agresji.
Szukamy najlepszego domu! Zobaczcie jaka jest piękna!
Azalia - wiek ok 7 lat. Wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.

Azalia miała 1 rok jak została oddana do schroniska. I tak minęło już prawie 6 lat.. Jest przeurocza, pięknie chodzi na smyczy, bardzo grzeczna..
Czemu nie może biegać ze swoim opiekunem po łąkach? Mieć kogoś kto Ją przytuli każdego dnia wyczesze? Mieć kogoś komu może wieczorem położyć głowę na kolanach? Czemu nie może być najszczęśliwszą Sunią na świecie? MOŻE i my to udowodnimy - razem z Wami :DWięcej zdjęć: